Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów

Baza wiedzy

Podcasty

Gedeon Medica regularnie przygotowuje materiały dla słuchaczy, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę z zakresu psychologii, stresu, działań profilaktycznych, działania mózgu oraz poznać cenne wskazówki do zastosowania na codzień. Specjalistyczna wiedza podana w przystępny sposób przez doświadczonych lekarzy, psychologów, psychiatrów i terapeutów to wzór na ten cykl podcastów. Seria jest dostępna na Apple Podcasts, Spotify czy Google Podcasts. Każdy odcinek możesz także udostępnić ze swoimi znajomymi klikając przycisk “Share”.


Artykuły i porady


Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów na tematy związane ze zdrowiem i profilaktyką.


Dowiedz się więcej


Webinaria


Webinary Gedeon Medica są przygotowywane przez naszych specjalistów jako odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania z zakresu psychologii i zdrowia.


Dowiedz się więcej


Gotuj z Gedeonem


Wraz z naszymi dietetykami przygotowaliśmy zbiór filmów z przepisami na zdrowe, proste i smaczne dania, które w łatwy sposób można przygotować w domu.


Dowiedz się więcej

Nie ma złych pytań

Zapraszamy z pytaniami w dowolnej sprawie


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

  Pełna informacja na temat RODO.


  Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


  Umów wizytęUmów wizytę
  medica-logo-white

  Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

  Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

  Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

  Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny