Psycholog, Psychoterapeuta, Psychotraumatolog, Psychoterapeuta EMDR

Agnieszka Ziemska


Dostępność

GODZINY WIZYT


Specjalistyczne Centrum Terapii


Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, głównie specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych, OCD, traumie relacyjnej, Complex PTSD.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z Psychotraumatologii.

Agnieszka Ziemska pracuje w całodobowym Specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica. Prowadzi zajęcia z Treningu Społecznego Poznania, Treningu Neuropoznania, Zaburzonego Obrazu Ciała oraz Zajęcia z Psychorysunku.

Ukończyła kurs z psychoterapii EMDR oraz odbywa 4 letnie szkolenie w szkole psychoterapii CBT.

Agnieszka Ziemska odbyła 4 letni staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Zaburzeń Osobowości i Odżywiania oraz staż na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej.


Jej motto to:Nigdy nie rezygnuj z pasji i marzeń


PUBLIKACJEPodcast

Koronawirus. Jak radzić sobie z emocjami w czasie epidemii


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny