Dietetyk kliniczny

Aleksandra Jakóbczak


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
17:00-19:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125


Aleksandra Jakóbczak, jako magister dietetyki klinicznej, specjalizuje się w leczeniu żywieniowym pacjentów w różnych stanach chorobowych, prowadzeniu terapii dietetycznej, zmianie nawyków żywieniowych, dietoprofilaktyce oraz edukacji w obrębie zasad prawidłowego odżywiania. W swojej pracy łączy aktualną naukową wiedzę, medyczne doświadczenie w zakresie zarówno dietetyki, jak i leczenia żywieniowego, a także holistyczne podejście do pacjenta bazujące na profesjonalizmie oraz wzajemnym zaufaniu.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z tytułem magistra dietetyki klinicznej z wynikiem bardzo dobrym. Swoje doświadczenie oraz umiejętności w pracy z pacjentem zdobywała m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, Warszawskim Szpitalu dla Dzieci SPZOZ, Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, Szpitalu “Solec”, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego, Instytucie “Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” oraz Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Polikarpa Brudzińskiego. Zapoznała się tam ze specyfiką funkcjonowania każdego rodzaju oddziału czy poradni, co pozwoliło jej na szersze spojrzenie na kwestie związane z leczeniem żywieniowym. Zdobywała również doświadczenie w placówkach takich jak anglojęzyczne przedszkola oraz domy pomocy społecznej.

Posiada umiejętności z zakresu edukacji żywieniowej, brała aktywny udział w tworzeniu i prowadzeniu warsztatów popularyzujących zasady zdrowego żywienia wśród uczniów szkół licealnych.

Jest autorką publikacji wydanej w czasopiśmie naukowym „Bromatologia i Chemia Toksykologiczna” współtworzonej z wykładowcami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestniczyła w licznych wydarzeniach naukowych takich jak Dni Nauki o Żywieniu Człowieka czy Dni Promocji Zdrowia oraz konferencjach naukowych m.in. w Ogólnopolskiej Konferencji Psychika a Dietetyka, Żywienie Bez Granic oraz Kongresie Pediatryczno-Żywieniowym, który ukończyła z wyróżnieniem uzyskując tytuł „Specjalisty Przyjaznego Dzieciom”.

Stale pogłębia swoje medyczne kompetencje poprzez udział w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej oraz psychodietetyki.

Aleksandra Jakóbczak pracuje w Specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica w Zalesiu Dolnym i Konstancinie-Jeziornej oraz przyjmuje pacjentów w przychodni Gedeon Medica w Piasecznie.

W opiece nad pacjentem kieruje się profesjonalizmem, rzetelnością, wnikliwością, indywidualnym podejściem oraz wzajemnym zaufaniem.


Jej motto to: Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra.” – Linus Pauling


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny