Psychoterapeuta, Coach

Alicja Borkowska-Półtorak


Dostępność

GODZINY WIZYT


PONIEDZIAŁEK
15:00-19:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Prowadzi terapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży. Zajmuje się leczeniem depresji, stresu, lęku, nerwicy lękowej, nerwicy natręctw. Pomaga osobom z niskim poczuciem własnej wartości lub niewidzących sensu życia.

Jest certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie Gestalt (Certyfikat nr 334), absolwentką Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, prowadzonego w oparciu o standardy EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT(European Association for Gestalt Therapy).

Alicja Borkowska-Półtorak jest także dyplomowanym coachem – absolwentką szkoły prowadzonej przez Laboratorium Psychoedukacji i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej (SWPS).

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Ukończyła liczne warsztaty dotyczące poszerzania kompetencji w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą a także treningi rozwoju osobistego.

Stale aktualizuje swoją wiedzę i doświadczenie podczas konferencji i kursów w akredytowanych ośrodkach.

Prowadzi terapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.

W swojej pracy stara się skupiać  przede wszystkimi na doświadczaniu tego, co odbywa się danej chwili, tego co Tu i Teraz. Pacjent wraca do przeszłości, ale po to, aby badać, jakie to ma znaczenie dla niego w aktualnej rzeczywistości i domyka niedokończone sprawy. Ważne, aby pacjent w tym procesie stawał się  bardziej świadomy siebie, aby w przyszłości, móc korzystać z nowych sposobów działania i świadomie porzucać stare.


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Cudowna i charyzmatyczna!!
Ciepła, uważna i mądra Terapeutka. Dużo się dowiedziałam o sobie dzięki naszym spotkaniom. Pomaga mi stanąć na własnych nogach. Mamy sesje i na żywo i online bo na stałe nie mieszkam w Polsce. Nie sądziłam, że spotkania online będą miały jakiś sens, a okazało się, że bardzo dużo mi dają. Bardzo polecam panią Alicję.


Justina-Veronika


Trafiłam do pani Alicji w najtrudniejszym momencie życia. Szczerze powiedziawszy nie bardzo wierzyłam w to, że terapia coś zmieni. Teraz, po blisko roku spotkań, z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że bez niej nie dałabym rady przetrwać. Pani Alicja pomogła mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Po raz pierwszy w życiu czułam się całkowicie akceptowana i rozumiana. Nasze cotygodniowe rozmowy pozwoliły mi odzyskać wiarę w siebie, dały odwagę do wprowadzania zmian. Pani Alicjo, serdecznie dziękuję!


Anna


Po zakończeniu terapii u Pani Alicji widzę jak zmieniło się moje życie. Nie było łatwo ale są efekty.

Szczerze polecam bo wcześniej byłam u innych specjalistów i nic się nie działo. Pani Alicja potrafi słuchać nie ocenia, jest bardzo ciepła i empatyczna.


Kaśka


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.