Psychoterapeuta, psycholog, psychodietetyk

Aneta Sejdak


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125


Jako psychoterapeuta ( w procesie certyfikacji Polskiego Instytut Psychoterapii Integratywnej i Systemowej w Krakowie), psycholog, terapeuta uzależnień, psychodietetyk, pracuje w nurcie integratywnym i systemowym z Pacjentami w obszarze zaburzeń zachowania, nastroju (lęk, depresja, nerwica), zaburzeń osobowości i przebytych traum, uzależnień i zaburzeń odżywiania.

Wykorzystuje techniki i metody terapii poznawczo-behawioralnej, egzystencjalnej, psychodynamicznej, systemowej. Od wielu lat prowadzi terapię indywidualna i grupową, warsztaty psychologiczne, oraz grupy wsparcia. Specjalizuje się w psychoterapii osób uzależnionych, współuzależnionych w kryzysie emocjonalnym, z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi. Aneta Sejdak prowadzi terapię wykorzystując techniki skoncentrowane na rozwiązaniu (TSR) oraz Dialog Motywujący.

W pracy terapeutycznej w zależności od problemu dobiera metody pracy terapeutycznej dostosowane do potrzeb Pacjenta oraz jego Bliskich. W pracy z Pacjentem głównie koncentruje się nad psychologicznymi barierami na drodze do osiągnięcia satysfakcjonującego życia poprzez naukę zdrowego stylu życia,  zmianę niesprzyjających przekonań i zachowań, wzmacnianie poczucia własnej skuteczności wartości i wiary w sukces oraz regulację emocji.

Prezentuje podejście salutogenetyczne  wskazujące ,że ludzie mają własne zasoby, aby osiągać  harmonię, lecz nie zawsze je dostrzegają i potrafią z nich korzystać. Postrzega  człowieka holistycznie, wieloaspektowo, dostrzegając  etapowość jego życia. Wierzy, że wszelkie zaburzenia psychiczne są niezawinione, związane z niezabezpieczonymi potrzebami, niepewną więzią z otoczeniem  i mają swoje źródło w od momentu poczęcia.

W holistycznej pracy z pacjentem wykorzystuje również swoje wieloletnie doświadczenie sportowe. Posiada uprawnienia trenerskie i zawodnicze judo w stopniu 1DAN, z osiągnięciami na poziomie medalowym Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Polski.


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.