Psycholog

Anna Jawoszek


Anna Jawoszek jest psychologiem w Specjalistycznym Centrum Terapii w Konstancinie- Jeziornej. Prowadzi zajęcia z psychoedukacji, treningu neuropoznania, psychorysunku oraz terapię behawioralną.

Anna Jawoszek jest  absolwentką psychologii i wychowania fizycznego. Aktualnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w ujęciu psychodynamicznym przy Laboratorium Psychoedukacji oraz w szkoleniu z zakresu psychotraumatologii w Pomorskiej Fundacji Psychotraumatologii. 

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, w programie Dobry Rodzic – Dobry Start, Szpitalu Rehabilitacyjnym w Konstancinie-Jeziornie na oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, a także w Specjalistycznej Poradni OPTA w Warszawie. 


Chcesz podjąć leczenie w Specjalistycznym Centrum Terapii?

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ KWALIFIKACYJNĄ


Zapisz sięZapisz się
medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny