Psycholog, psychoterapeuta

Anna Tulczyńska


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
15:00-18:00
CZWARTEK
12:00-15:00
PIĄTEK
12:00-14:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, tutorka. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej, Terapii Schematów., Terapii ACT i Dialogu Motywującego. Jest także autorką kilkudziesięciu publikacji o tematyce psychologicznej dla rodziców, wychowawców i nauczycieli, ma na swoim koncie eksperckie wystąpienia w radio i telewizji, oraz liczne webinary.

Certyfikowana psychoterapeutka ( certyfikat 375), członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacje: Psychoterapia i Psychologia Wychowawcza, a także dwuletnie Studium Socjoterapii i Pomocy Psychologicznej, dwuletni kurs Podstawy profesjonalnej Pomocy Psychologicznej w Laboratorium Psychoedukacji, Studium Dialogu Motywującego. Jest absolwentką czteroletniej Szkoły Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej CBT. Odbyła dwuletni staż w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Od ukończenia studiów stale doskonali swoje umiejętności – ma za sobą kilka tysięcy godzin szkoleń. Pracuje w jednym z renomowanych warszawskich liceów.

Prowadzi terapię indywidualną, poradnictwo dla rodziców, zajęcia warsztatowe podnoszące umiejętności wychowawcze, wykłady. 

Zajmuje się  psychoterapią indywidualną osób z:

  • zaburzeniami nastroju;
  • przeżywającymi silny stres (w sytuacji rozwodu, przeprowadzki, zmiany szkoły lub rozpoczęcia nauki);
  •  z zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, fobia szkolna, lęk separacyjny, napady paniki)
  • nieprawidłowo kształtującą się osobowością i zaburzeniami osobowości
  • pracą z dziećmi i nastolatkami nieśmiałymi, którym brak pewności siebie, przeżywającymi trudności w relacjach z rówieśnikami lub doświadczającymi przemocy rówieśniczej;
  •  pracą terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą odmawiającymi chodzenia do szkoły, przeżywającymi silny stres w szkole lub w sytuacji przedegzaminacyjnej ;
  • poszukiwaniem, wspólnie z młodymi osobami, motywacji do nauki, wspieraniem ich w planowaniu działań, uczeniem skutecznych metod uczenia się i koncentracji uwagi .

Pracuje z rodzicami:

  • chcącym poprawić swoje trudności w relacjach z dziećmi, mającymi problemy wychowawcze, poszukującymi rozwiązań, zmęczonymi ciągłym wydawaniem niewykonywanych poleceń lub nieskutecznym stawianiem granic;
  •  wsparcie dla kobiet, które po porodzie odczuwają smutek, bezradność, lęk.

Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.