Psycholog, psychoterapeuta

Beata Marcińska


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
13:30-20:30 (Piaseczno)


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125


Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi terapię, która jest poddawana stałej superwizji certyfikowanych superwizorów. Stosuje się do Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Beata Marcińska to dyplomowany psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 853.

Doświadczenie kliniczne: ukończone 4-letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej w Warszawie. 

Beata Marcińska zdobyła doświadczenie kliniczne w ramach stażu jako psychoterapeuta w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania oraz w Specjalistycznym Ośrodku Terapii Gedeon.

Beata Marcińska posiada umiejętności praktyczne niezbędne do prowadzenia psychoterapii w leczeniu szerokiego zakresu zaburzeń psychicznych (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, napady paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (nerwica natręctw), fobia społeczna, fobie specyficzne (np. lęk przed pajakami, widokiem krwi, wysokości, zamkniętych przestrzeni), hipochondria, zespół stresu pourazowego PTSD, zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia, otyłość, zaburzenia osobowości (np. zaburzenie osobowości z pogranicza), schizofrenia, myśli i tendencje samobójcze.

Beata Marcińska stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach i konferencjach naukowych.


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny