Psychiatra

Wojciech Pawlak


Dostępność

GODZINY WIZYT


PONIEDZIAŁEK
09:00-15:00
WTOREK
15:00-20:00
ŚRODA
09:00-15:00
CZWARTEK
09:00-15:00
PIĄTEK
09:00-15:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Oferuję pacjentom pomoc w oparciu o pogłębioną relację uwzględniającą szeroki kontekst problemów chorego oraz najnowsze osiągnięcia farmakologii i neuronaukii. W leczeniu akcentuję znaczenie otwartości i dobrej współpracy między specjalistą a pacjentem.

Jako lekarz psychiatra diagnozuje i leczy pacjentów cierpiących na zaburzenia nastroju, depresję, zaburzenie dwubiegunowe, różnorakie zaburzenia lękowe nazywane potocznie nerwicami, zaburzenia stresowe pourazowe oraz zaburzenia bólowe związane z czynnikami psychicznymi. Lek. med. Wojciech Pawlak pomaga także w leczeniu farmakologicznym  zaburzeń snu. Wspiera długoterminowe leczenie psychoterapeutyczne pacjentów z diagnozą zaburzeń osobowości odpowiednio dopasowaną farmakoterapią. Pomaga w procesie diagnozy i leczenia zaburzeń amnestycznych, poznawczych oraz procesów otępiennych. 

Pomaga także osobom po ciężkich przeżyciach, będących w żałobie po utracie bliskiej osoby. U chorych z problemami w obszarze uzależnień, także behawioralnych, ukierunkowuje proces diagnostyczny i terapeutyczny, w razie współistnienia innych zaburzeń wdraża adekwatne leczenie, uwzględniając również farmakoterapię. 

Oferuje pacjentom pomoc w oparciu o pogłębioną relację uwzględniającą szeroki kontekst problemów chorego oraz najnowsze osiągnięcia farmakologii i neuronauki.

W leczeniu akcentuje znaczenie otwartości i dobrej współpracy między specjalistą a pacjentem.

Pacjenci mówią, że jest to lekarz słuchający, zaangażowany w sprawy pacjenta, profesjonalny a także bardzo pomocny i skuteczny. Otwarty na rozmowę z pacjentem, która przebiega w otwartej atmosferze. Dokładnie omawia działanie leków, uzasadnia swój wybór i omawia proces leczenia.

Ukończył czteroletnie szkolenie psychoterapii zintegrowanej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz posiada certyfikat profilaktyki uzależnień.

Swoje doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywał m in w psychiatrycznych oddziałach klinicznych Szpitala Bielańskiego, szpitala Bródnowskiego oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.


Jego motto to: “Nie można drugiego człowieka obserwować, nie działając na niego. Staramy się, by działanie to zawsze miało znak dodatni” – Antoni Kępiński


PUBLIKACJEPodcast

Lekarz odczarowuje psychiatrię. Najpierw obala mity


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


To lekarz, którego szukałam 20 lat. Jest uważny, pyta i słucha, bierze pod uwagę moją subiektywną ocenę. Jego podejście integruje psychiatrię i psychologię. Uwaga: to lekarz o niskim poziomie autolansu i cudowny człowiek. Bardzo polecam.


Grażyna


Wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy. Skutecznie dobiera leczenie zarówno farmakologiczne, jak i dodatkowe. Duża empatia. Zmieniałam dla pana doktora przychodnię.


Lidia


Polecam, korzystam z porad Pana doktora już ponad dwa lata. Pomógł mi bardzo, słucha i dostosowuje leczenie również do trybu życia tak aby wszystko współgrało. Dzięki niemu wychodzę na prostą 🙂


Pacjent


medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny