Lekarz psychiatra

Elżbieta Dzisiewicz


Dostępność

GODZINY WIZYT


PONIEDZIAŁEK
12:00-15:00
CZWARTEK
12:00-15:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Aktualnie Ordynator Oddziału Psychiatrycznego – Geriatrycznego Szpitala Nowowiejskiego przy ul. Dolnej w Warszawie. Od wielu lat lekarz konsultant Stowarzyszenia MONAR w Poradni Profilaktyki Leczenia i Terapii Uzależnień przy ul. Hożej w Warszawie. Od 2000 roku szkoli się i pracuje terapeutycznie w orientacji psychoanalitycznej. Ukończyła czteroletnie szkolenie Terapii Analizy Grupowej RASZTÓW.

Elżbieta Dzisiewicz swoje doświadczenie zdobywała w dużych renomowanych szpitalach psychiatrycznych w Warszawie. Od wielu lat związana jest ze Szpitalem Nowowiejskim, w którym zajmowała stanowiska kierownicze pracując jako Ordynator Oddziału Dziennej Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych i prowadząc największy w Polsce Program Substytucji Metadonowej.

Przez kilka lat pełniła funkcję Konsultanta Psychiatrii w Centrum Leczenia HIV/ AIDS w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym przy ul. Wolskiej w Warszawie. Sprawowała opiekę psychiatryczną nad dziećmi i młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Wólce Przybojewskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w opiniowaniu sądowo -psychiatrycznym, jako Biegły Sądowy przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i interdyscyplinarnie. Stale współpracuje z psychologami, psychoterapeutami i lekarzami innych specjalizacji. W razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, konsultacje czy psychoterapię, aby zapewnić pacjentowi jak najlepszą opiekę i poprawę samopoczucia. Pacjenci mówią, że jest to lekarz kompetentny, który dobrze stawia diagnozę i odpowiednio dobiera leki, a przy tym jest zaangażowana w sprawy pacjenta, zainteresowana jego problemami i pomocna.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych takich jak:

– zaburzenia nastroju (w tym związane z chorobami tarczycy i okresu okołomenopauzalnego)

– zaburzenia depresyjne

– zaburzenia nerwicowe i inne zaburzenia lękowe

– zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku (m.in. zawiązane z chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona, organicznymi zaburzeniami nastroju, otępieniem)

– schizofrenia

– zaburzenia snu

– uzależnienia od narkotyków oraz praca z osobami współuzależnionymi, DDA (dorosłe dzieci alkoholików)

– zaburzenia adaptacyjne zwiazane ze stresem, m.in. PTSD, mobbing, stalking,


PUBLIKACJEWystąpienie w „Pytanie Na Śniadanie„

Hemofobia- strach przed krwią


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Pani doktor jest bardzo miła, profesjonalna i sympatyczna. Miałem problemy z komunikacją i otwarciem się, ale dzięki Pani doktor otrzymuję pomoc, której potrzebuję na każdym poziomie. Pani doktor jest bardzo empatyczna, życzliwa i kompetentna. Pacjent czuje się swobodnie. Pani doktor szybko zyskała moje zaufanie.Całkowicie ją polecam.


SF


Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor jest zaangażowana, empatyczna, poświęca pacjentowi dużo czasu , wysłucha. Jest konkretna. Wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze. Posiada ogromną wiedzę medyczną nie tylko w zakresie psychiatrii. Bardzo się cieszę, że w tych trudnych dla mnie chwilach trafiłam na takiego lekarza.
Gorąco polecam.


LW


Niezmiernie mi miło wystawić jak najbardziej pozytywną ocenę pracy Pani Elżbiety. Wizyta przeprowadzona niezwykle kompetentnie i z dużą uwagą do Pacjenta. Sam kontakt w sprawie umówienia wizyty bezproblemowy oraz dogodna lokalizacja spotkania. Pani Elzbieta posiada ogromną wiedzę i świetne nastawienie do pacjenta. Polecam.


Konrad


medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.