Psycholog / Psychoterapeuta

Ewelina Gąska


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
18:00-20:00 (Piaseczno)
ŚRODA
18:00-20:00 (Wilanów)
CZWARTEK
18:00-20:00 (Wilanów)


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Pracuje według nurtu poznawczo-behawioralnego, który jest metodą leczenia zaburzeń psychicznych, trudności emocjonalnych oraz problematycznych zachowań, opartego na dowodach naukowych. Ewelina Gąska korzysta z założeń dialogu motywującego oraz terapii zorientowanej na schematy. W pracy bardzo ważną rolę odgrywa dla niej budowanie relacji pomiędzy terapeutą a klientem oraz tworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i zaufania.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ewelina Gąska aktualnie jest w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i Europejskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT), w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.

Obszarem jej pracy są szczególnie zaburzenia lękowe (m.in. lęk paniczny, fobia społeczna, zaburzenie lękowe uogólnione), zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia nastroju, niska samoocena, problemy w relacjach z innymi, trudności z regulowaniem emocji, kryzysy i trudności życiowe. 

Ewelina Gąska wiedzę i doświadczenie zdobywała:  w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego, Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, Domu Pomocy Społecznej, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Ośrodku Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym „Alek”-Poradni dla osób z autyzmem, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Domu dla Dzieci” w Czarnowcu.

Uczestniczyła w szkoleniach: „Psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej” (FAP), „Interwencja kryzysowa w czasie Pandemii” , szkolenie kwalifikacyjne dla psychologów nadające uprawnienia do posługiwania się Skalą Inteligencji Stanford-Binet 5, „Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym”, III stopniowy kurs „Stosowana Analiza Zachowania w pracy terapeutycznej z osobami z autyzmem”. 


Jej motto to: „Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia” – Konfucjusz


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny