Dietetyk

Hanna Proczek


W swojej pracy skupia się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Poprawnie zbilansowaną i zróżnicowaną dietę uważa za fundament dobrego samopoczucia. Kieruje się stwierdzeniem, że nie jesteś tym co jesz, ale tym co organizm wchłonie i przyswoi.

Absolwentka kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności, który ukończyła z tytułem magistra z wynikiem bardzo dobrym. Dodatkowo swoją wiedzę pogłębia na Uczelni Społeczno-Medycznej na kierunku Dietetyka Kliniczna. 

Swoje doświadczenie zdobywała w Instytucie Żywności i Żywienia w poradni chorób metabolicznych prowadząc warsztaty dla dorosłych oraz udzielając indywidualnych porad żywieniowych, w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, a także w Fundacji Kulczyka prowadząc warsztaty żywieniowe dla dzieci i młodzieży w ramach programu „Żółty Talerz”.

Bierze czynny udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach z zakresu psychodietetyki, dietetyki klinicznej oraz sportowej.

Do jej głównych obszarów zainteresowania należy powiązanie diety ze zmęczeniem, stresem, snem oraz pracą mózgu.

Hanna Proczek pracuje w Specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica w Zalesiu Dolnym.


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.