Lekarz psychiatra

Iwona Kos-Maszaro


Dostępność

GODZINY WIZYT


PONIEDZIAŁEK
8:30-15:30


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu: zaburzeń depresyjnych, zaburzeń nastroju, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych, zaburzeniach snu, nerwic, psychoz, schizofrenii, uzależnień, zaburzeń pamięci, zaburzeniach psychicznych w wieku podeszłym, zaburzeniach osobowości.

Lekarz, specjalista psychiatra, specjalista terapii środowiskowej, terapeuta EMDR. Ukończyła I Wydział Medyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w I Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Iwona Kos-Maszaro pełniła funkcję kierownika Zespołu Leczenia Środowiskowego Instytutu Psychiatrii i Neurologii, następnie Zespołu Leczenia Środowiskowego w Piasecznie. Pracowała również jako konsultant oddziału i poradni leczenia uzależnień w Piasecznie. Ukończyła dodatkowe szkolenie terapii EMDR wykorzystywane w leczeniu traumy i PTSD.


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Konkretna, niekrępująca, rzetelna i zaangażowana pomoc. Pani doktor była bardzo sympatyczna i spokojna. Po pierwszej wizycie, która obyła się online, już czuje że zrobiłam krok w stronę zdrowia.


MC


Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie, bardzo uprzejma, empatyczna, żywo zainteresowana problemem. Udzieliła mi pomocy, której oczekiwałem i potrzebowałem. Polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej konsultacji.


Marcin W.


Pani doktor bardzo serdeczna, wsłuchana w to , co pacjent ma do powiedzenia, prowadzi bardzo swobodny dialog, przez co pacjent nie czuje się skrępowany, z profesjonalnym podejściem, zna najnowsze potrzebne leki.


RM


medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.