Psycholog / Psychoterapeuta

Iwona Sobańska


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
11:00-15:00 (Piaseczno)


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT


+48 694 478 125


Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Dla Iwony Sobańskiej najważniejsza jest relacja terapeutyczna z pacjentem, profesjonalna pomoc. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie czynniki mają ogromne znaczenie w procesie terapeutycznym i mają ogromny wpływ na składający się na sukces.

Iwona Sobańska specjalizuje się w psychoterapii uzależnień młodzieży od 14 r.ż. W chwili obecnej pracuje również w Centrum Leczenia Uzależnień w Warszawie. Prowadzi z powodzeniem prywatną praktykę. Współpracuje z innymi ośrodkami i specjalistami z dziedziny psychologii, psychiatrii, psychoterapii uzależnień.
Iwona Sobańska w swojej praktyce stosuje podejście integracyjne łączące oparte na sprawdzonych dowodach poznawczą terapię behawioralną (CBT), terapię akceptacji i zaangażowania (ACT) uważność i terapię skoncentrowaną na rozwiązaniu.
Iwona Sobańska prywatnie jest mamą dwóch dorastających chłopców. Wie jak wiele niebezpieczeństw niesie za sobą życie nastolatków. Odnalezienie się w dzisiejszym świecie nastawionym na konsumpcjonizm brak wzorców, autorytetów wspiera dysfunkcyjne zachowania, które w początkowej fazie w sposób pośredni prowadzą do różnego rodzaju uniezależnień.
Bez profesjonalnej pomocy wyjście z uzależnienia jest mało prawdopodobne, statystycznie niemożliwe.
Nakazy czy wiele innych starań ze strony rodziców nie przynoszą rezultatów. W takiej sytuacji potrzebna jest profesjonalna pomoc.
Iwona Sobańska w swojej praktyce jest w stanie zaoferować pełną integrację, łącząc pomoc dziecku i rodzicom. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi. Oferuje profesjonalną pomoc osobom współuzależnionym, DDA, DDD.

Jej motto to: “Niewątpliwie za ogromny sukces osobisty uważam fakt, że praca, którą wykonuję jest również moją pasją.”


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Jestem bardzo wdzięczna pani Iwonie za uratowanie mojej rodziny. Kłopoty jakie miałam z moim dzieckiem sprawiały że cała rodzina cierpiała. Pani Iwona znalazła wspólną nić porozumienia z moim dzieckiem już po drugiej wizycie. Jestem jej bardzo wdzięczna za szczegółowe wyjaśnienia i porady oraz za serce które włożyła by pomóc mojemu dziecku. Takiego specjaliste polecam z czystym sumieniem każdemu, którego inni specjaliści zawiedli lub nie umieli pomóc.


Sylwia


Z pośród pięciu terapeutów, z którymi miałem do czynienia, tylko p.Iwona potrafiła nawiązać ze mną właściwy kontakt. Dość szybko rozpoznała, jaka jest przyczyna moich problemów. W ciągu trzech miesięcy wyprowadziła mnie na “prostą”i mogłem zacząć znowu normalnie żyć. Od naszego ostatniego spotkania minęło już sporo czasu, ale p.Iwona kontaktuje się ze mną, żeby zapytać czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję pomocy. Gorąco polecam, szczególnie osobom mającym problemy z nałogami. Mnie pomogła bardzo.


Arkadiusz W.


Bardzo empatyczna terapeutka, która ze stosowną delikatnością potrafi zgłębić problemy i odpowiednio wspomóc pacjenta. Polecam bo takie wsparcie bardzo mi pomogło i myślę, że pomoże wielu innym, którzy bezskutecznie sami walczą ze swoimi kłopotami emocjonalnymi. Pani Iwona jest bardzo zaangażowana i jest odczucie, że każdy jest traktowany indywidualnie i profesjonalnie.
Pozdrawiam serdecznie panią Iwonę.


TM


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny