Psychiatra

Joanna Jabłońska


Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ponadto Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. O wyborze specjalizacji zadecydowało zamiłowanie do obserwowania ludzkich zachowań i fascynacja ludzką psychiką. Dba by konsultacja psychiatryczna przebiegła w swobodnej atmosferze, nie tworzy dystansu i zawsze jest uśmiechnięta.

Joanna Jabłońska jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii, na co dzień pracuje w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi (ul. Czechosłowacka 8/10).

W praktyce ambulatoryjnej najczęściej spotyka się z zaburzeniami ze sfery afektywnej – są to pacjenci cierpiący na zaburzenia lękowe (zwłaszcza przebiegającymi z tzw. somatyzacją, czyli np. kołataniem serca, wzrostami ciśnienia tętniczego, przewlekłymi bólami) oraz z objawami depresyjnymi. Joanna Jabłońska leczy zaburzenia snu w bezpieczny, nieuzależniający sposób. Przyjmuje pacjentów dorosłych tj. od 18r.ż, w tym także pacjentów psychogeriatrycznych.

Dyżuruje w oddziałach o różnym profilu (oddział diagnostyczno-obserwacyjny, psychiatrii wieku podeszłego, młodzieżowy, zaburzeń afektywnych, zaburzeń psychotycznych) a także w psychiatrycznej izbie przyjęć.

Joanna Jabłońska od początku drogi zawodowej pracowała w charakterze lekarza pierwszego kontaktu w POZ i na dyżurach w pomocy doraźnej, co umożliwiło jej rozwój interdyscyplinarny. Dopasowuje leczenie także pacjentom z licznymi obciążeniami internistycznymi.


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Pani Joanna jest przesympatyczna osobą, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Profesjonalista! Dzięki jej otwartości i empatii człowiek w ogóle się nie stresuje w czasie wizyty. Czuć, że zależy jej na pacjencie. Polecam.


Filip


Po dwóch wizytach mogę stwierdzić, że Pani doktor jest osobą bardzo pozytywną i empatyczną, tworzy atmosferę sprzyjającą otwarciu się. Słucha, rozwiewa wątpliwości, wyjaśnia wszystko w sposób bardzo przystępny. Odzyskałam nadzieję na poprawę, leczenie zdecydowanie będę kontynuować u niej 🙂


Adrianna


Pani doktor jest bardzo ciepłą i kontaktową osoba, od razu poczułam się komfortowo i swobodnie chociaż wcześniej bardzo się stresowałam. Jest to lekarz jakiego bardzo potrzebowałam.


Ewelina P.


medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.