Specjalista chorób wewnętrznych i seksuolog

Józef Haczyński


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
15:00-18:00
CZWARTEK
12:00-15:00
PIĄTEK
12:00-14:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


W Gedeon Medica zajmuje się leczeniem ukierunkowanym na redukcję masy ciała/odchudzania oraz konsultacjami seksuologicznymi Jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych i seksuologii.

W procesie odchudzania stosuje podejście holistyczne do problemu zdrowia pacjenta. W zależności od stanu zdrowia i potrzeb pacjentów dobiera zróżnicowane rozwiązania terapeutyczne. Specjalizacja z zakresu seksuologii, pozwala na całościowe spojrzenie na problemy dotyczące zdrowia seksualnego. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu poszukuje rzeczywistych przyczyn problemów – czy to w sferze psychicznej, czy też wśród chorób somatycznych lub działań związanych z zażywaniem leków.

Jest też aktywnym propagatorem wiedzy medycznej. Szczególny nacisk kieruje na profilaktykę oraz wczesne wykrywanie chorób.
Ukończył Wydział Lekarski na Wrocławskiej Akademii Medycznej. Istotną częścią jego działalności jest edukacja. Wychował już pokolenia studentów. Jest doktorem habilitowanym nauk medycznych i profesorem UZ. Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych, doniesień zjazdowych oraz książek.


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Jestem pod wrażeniem konsultacji u p. prof. Życzliwość z jaką się spotkałem sprawiła, że stres związany z wizytą szybko wyparował, i kosultacja stała się miłą konwersacją.


TRC


Szczerze polecam. Nie jestem zwolennikiem pisania opinii natomiast w przypadku pana profesora jestem po prostu wdzięczny bo już po pierwszej wizycie moje życie zmieniło się na lepsze. Leczenie trafione w 100%!


Piotr


Bardzo fachowa rozmowa w kulturalnej, przyjaznej atmosferze. Pan Profesor chętnie odpowiedział na wszystkie pytania oraz wskazał kierunek i perspektywy czasowe terapii.


R.


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny