Psycholog

Kaja Funez- SokołaZapisz się przez recepcję:

KONTAKT


+48 728 473 533Psycholog specjalista kliniczny, psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia. Przeszkolona w podejściu psychoterapeutycznym Gestalt oraz Egzystencjalnym.

Kaja Funez-Sokoła jest w trakcie pracy nad doktoratem. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie w zawodzie zdobywała pracując w Szpitalu Psychiatrycznym, Szpitalu Diabetologii i Endokrynologii, prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym oraz Ośrodku Terapii Uzależnień. W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla niej indywidualne podejście, które stosuje dzięki wykorzystaniu metod pracy z różnych nurtów psychoterapeutycznych.

Prowadzi warsztaty oraz wykłady w zakresie prewencji i edukacji na temat zaburzeń odżywiania oraz uzależnień, wspólpracuje z radiem (RDC, Radio Wrocław, Radio ChilliZet, Eskarock) i TV (TVN, TVP2) jako ekspert psycholog i psychoterapeuta.

Autorka publikacji naukowych z zakresu zaburzeń odżywiania i uzależnień oraz zaburzeń osobowości. Współautorka książki „Teczka pracy psychologa i psychoterapeuty“ oraz „Szkolny system wsparcia zdrowia psychicznego w praktyce“.


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny