Psycholog, Psychoterapeuta

Karina Pizoń


Dostępność

GODZINY WIZYT


PONIEDZIAŁEK
11:00-19:00
WTOREK
11:00-19:00
ŚRODA
10:00-18:00
CZWARTEK
9:00-17:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Prowadzi konsultacje, terapie indywidualną dla młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w pracy z osobami z: zaburzeniami lękowymi (OCD, lęk napadowy, lęk uogólniony, lęk o zdrowie, lęk społeczny, zespół stresu pourazowego PTSD), traumą, zaburzeniami nastroju, niską samooceną, kryzysami emocjonalnymi oraz zaburzeniami odżywiania.

Karina Pizoń jest psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyła 4-letnie szkolenie w podyplomowej szkole psychoterapii CTPB. Obecnie jest trakcie procesu certyfikacji. Od lutego rozpoczęła 3-letni kurs certyfikacyjny Somatic Experiencing w Instytucie Terapii Psychosomatycznej.

Doświadczenie zdobyła na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego i Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Vertimed. Od 2018-2020 roku pracowała w PZP dla dorosłych i młodzieży w Tarczynie. Obecnie pracuje w poradni psychologiczno-psychiatrycznej w Piasecznie.


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Wizyta u Pani Kariny była najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć szukając rozwiazania mojego problemu. Niesamowita ,pełna optymizmu, profesjonalna. Polecam Panią Karine z całego serca.


P.Z.


Pani Karina to wspaniała osoba. Jest bardzo zaangażowana i bardzo pozytywnie nastawiona, co sprzyja terapii. Próbuje różnych technik, aby wybrać najlepszą dla pacjenta. Pomogła mi odkryć prawdziwy problem, którego nie byłam świadoma. Cieszę się, że trafiłam do Pani Kariny i polecam z całego serca!


Olga


Cierpliwa i empatyczna osoba, bardzo mi pomogła, na pewno będę kontynuować terapię. Proponuje kilka sposobów na rozwiązanie problemu. Naprawdę polecam


FREZJA76


Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ


Zapisz sięZapisz się
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.