Lekarz psychiatra

Katarzyna Kucharska


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
10:30-15:30


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Diagnozuje i leczy: zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości, Zespół Aspergera, zaburzenia afektywne zaburzenia lękowe i psychosomatyczne, PTSD zaburzenia snu oraz zaburzenia psychotyczne.

Profesor Instytutu Psychologii UKSW w Warszawie; specjalista psychiatra; ekspert kliniczny Specjalistycznego Centrum Terapii Gedeon Medica. Ukończyła szkolenie terapii zaburzeń odżywiania w Londynie uzyskując kwalifikacje Master Practitioner in Eating Disorders and Obesity.  Była współzałożycielem i kierownikiem Specjalistycznego Oddziału Leczenia Zaburzeń Odżywiania w NE Lincolnshire, Wielka Brytania – nagrodzonego w 2009 roku Innovation Award i nominowanego w 2014 roku do nagrody BEAT ‘best clinical team of the year’.

Prof. Katarzyna Kucharska dwukrotnie otrzymała prestiżowe wyróżnienia -Clinical Excellence Award – w 2010 i 2013 – za dorobek pracy klinicznej, dydaktycznej, zarządzania i nauki, Hull, Wielka Brytania. Opiekun i główny wykonawca wielu projektów naukowych w Polsce i zagranicą; autorka i współautorka 150 publikacji w tym 5 książek i 11 rozdziałów książkowych. Członek European Psychiatric Association, General Medical Council i Polish Medical Association.


PUBLIKACJEKsiążka

Profilaktyka i leczenie zaburzeń odżywiania – wiedza ekspercka


PRZECZYTAJ

Komiks

Chude szczęście – historia o anoreksji


PRZECZYTAJ

Komiks

Zwrócone życie – historia o bulimii


PRZECZYTAJ

Artykuł

Wstyd – zapomniana emocja: psychopatologia, neurobiologia i terapia wstydu w zaburzeniach odżywiania


PRZECZYTAJ

Książka

Ocena wybranych czynników ryzyka samobójstwa a poziom transcendencji duchowej i religijności


PRZECZYTAJ

Artykuł

Walk a mile in my shoes


PRZECZYTAJ

Artykuł

Etiopatogeneza i obraz kliniczny diabulimii


PRZECZYTAJ
Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Jak zwykle już rozmowa z Panią profesor ma już pozytywny efekty zdrowotny. Jej wiedzą, wsłuchanie się w pacjenta, ciepło jakim pacjenta obdarza jest wzorowe. Powinna szkolić psychiatrów w Polsce, za co trzymam kciuki


Marek


Pani Profesor wyciągnęła mnie z anoreksji. Jestem jej niesamowicie wdzięczna. Dokładnie słucha i angażuje się w każdą wizytę. Analizuje i dopasowuje leczenie do pacjenta.


Izabela


Wspaniały lekarz, pomogła i bardzo efektywnie prowadzi pacjenta, prawie 2 letnie leczenie przyniosło efekt. Empatyczna, z dużym zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Polecam, tak dobrego specjalisty ze świecą szukać 🙂


Marta


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny