Terapeuta par i rodzin, mediator, diagnosta, terapeuta EMDR

Katarzyna Ładniak- Grońska


Dostępność

GODZINY WIZYT


PONIEDZIAŁEK
12:00-18:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Specjalizuje się w terapii par i rodzin, w tym po angielsku, mediacje, diagnozy psychologiczne. Prowadzi także konsultacje psychologiczne, w tym z obszaru psychologii sądowej i terapię psychologiczną w nurcie integracyjnym.

 Katarzyna Ładniak- Grońska z wykształcenia jest psychologiem i ekonomistą. Ukończyła Wydział Psychologii UW oraz SGH a także szereg szkoleń, w tym podyplomowych z obszaru psychoterapii par i rodzin, psychologii sądowej, diagnozy psychologicznej, coachingu, w tym kryzysowego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Mediator sądowy. Psycholog biegły sądowy w trakcie wpisu. Nie pracuje z przemocą, uzależnieniami, traumą.

Posiada doświadczenie w realizacji szeregu projektów edukacyjnych m.in Marka osobista (Uniwersytet SWPS, Deutsche Bank), Innowacje w korporacjach (SGH), Marketing doświadczeń (A.Koźmiński, Ergo Hestia), Mediacje, negocjacje i zarządzenie konfliktem, Efektywna komunikacja (IBD Business School)

Według pacjentów Katarzyna Ładniak- Grońska jest ciepła, ludzka, konkretna i skuteczna.

W przeszłości była związana m.in z firmami jak Unilever, Nestle, IBD Business School (Dyrektor Programowy i Marketingu). W pewnym momencie Katarzyna Ładniak- Grońska podjęła decyzję o zmianie drogi życiowej kierując się w stronę psychologii relacji. Wiedzę oraz doświadczenie psychologiczne zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii – Klinika Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości, Klinice Psychomedic oraz w Akademickim Centrum Rozwoju i Psychoterapii SWPS i Stowarzyszeniu Dla Rodzin. Z racji bogatych doświadczeń zawodowych Katarzyna Ładniak- Grońska współpracuje jako wykładowca akademicki i trener z uczelniami: Uniwersytet SWPS, SGH, w przeszłości, A.Koźmiński.

Ukończone szkolenia i udział w konferencjach psychologicznych:

 • Szkolenie EMDR w pracy z parami, rodziną; pod patronatem PTT EMDR
 • Szkolenie EMDR I i II stopień; pod patronatem PTT EMDR
 • Terapia Skoncentrowana na Emocjach EFT z parami, Wielkopolski Instytut Psychoterapii
 • Terapia Rodzin, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
 • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par, I i II stopień, Instytut Psychologii Zdrowia
 • Emocje i komunikacja w bliskich relacjach, Kongres Psychologów i Psychoterapeutów
 • Terapia zaburzeń więzi i poprawa jakości i relacji w kontekście związków rodzinnych, partnerskich i rówieśniczych”, Kongres Psychologów i Psychoterapeutów
 • Dynamika Pary, Konferencja psychologiczna
 • Seksualność jako wyzwanie dla współczesnej praktyki psychologicznej, Kongres Psychologów iPsychoterapeutów,
 • Mediator rodzinny. Szkolenie specjalistyczne, Centrum Szkoleń Prawnych
 • Mediacje. Przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora, Centrum Szkoleń Prawnych
 • Psychologia Sądowa, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
 • Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej, studia podyplomowe Uniwersytetu SWPS wewspółpracy z Polskim Towarzystwem Psychologicznym, certyfikacja PTP
 • Akademia coachingu kryzysowego
 • Coaching Fundamentals Certificate, Noble Manhattan Coaching
 • Certyfikowana Akademia Arteterapii, Forum Media & Psychologia w Praktyce
 • Szkolenie Terapia Schematów, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Jej motto prowadzenia terapii to: „Troskliwie i wnikliwie”


PUBLIKACJEWystąpienie w “Pytanie na Śniadanie“

Czy oddanie rodzica do domu starości to wygodnictwo i egoizm?Wystąpienie w “Pytanie na Śniadanie“

Czy twój partner jest niedojrzały emocjonalnie?Wystąpienie w “Pytanie na Śniadanie“

Zerwane więzy z rodziną – dlaczego bliskie sobie osoby przestają ze sobą rozmawiać?


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Spotkania, rozmowy, współpraca z Panią Katarzyna dały solidny początek do naprawiania naszych partnerskich relacji. Pani Katarzyna słucha, analizuje i wskazuje możliwe opcje rozwiązania oraz zachowania w kryzysowej sytuacji. Swietnie wyczuwa emocje oraz zachowania ludzi dzięki czemu potrafi poprowadzić dyskusje partnerów tak żeby nie pogłębić konfliktu lecz znaleźć sposób na jego rozwiązanie.


Ola


Pani Katarzyna jest cudowną, empatyczną i emanującą ciepłem psychologiem-tepapeutą. Z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i taktem pomaga zrozumieć schematy, jakimi posługuje się pacjent oraz jego otoczenie, pomagając, ukierunkowując i doradzając jak wprowadzić zmiany w swoim życiu – by cieszyć się nim tu i teraz. Bardzo polecam p. Kasię każdej osobie chcącej zmienić na lepsze i bardziej szczęśliwe swoje życie – bo warto, zawsze warto walczyć o siebie.


Iza


Pani Kasia jest ze mną ponad pół roku spotykamy się co tydzień była ze mną w najtrudniejszych chwilach mojego życia. Dzięki jej kompetencjom, cierpliwości i uśmiechu którym potrafi poprawić humor odzyskuję radość życia. Polecam każdej osobie która jest na zakręcie swojego życia na pewno Pani Kasia udzieli fachowego wsparcia.


Barbara K.


medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny