Psycholog, psychoterapeuta

Katarzyna Stanek


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
17:00-20:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125


Katarzyna Stanek specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, psychoterapii par oraz rodzin. Prowadzi również konsultacje rodzicielskie dla rodziców dzieci w każdym wieku. Pracuje eklektycznie , głównie w nurcie systemowym korzystając z technik pracy innych szkół terapeutycznych. Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła 4 letnie Studium Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu OPTA, roczne szkolenie Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia, liczne szkolenia i warsztaty w zakresie pomocy psychologicznej. Katarzyna Stanek jest aktualnie w trakcie nauki w Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania. 

Katarzyna Stanek pracuje w całodobowym Specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica gdzie prowadzi psychoterapię grupową oraz indywidualną a także w ambulatorium Gedeon Medica w Piasecznie

Wie jak ogromnym wyzwaniem jest dzielenie się swoim cierpieniem, wstydem, złością, smutkiem, lękiem, bolesnymi wspomnieniami. Wszystko co przynosi pacjent przyjmuje z delikatnością, wdzięcznością. Dba o to, aby sesja terapeutyczna była przestrzenią zbudowaną na poczuciu zaufania, bezpieczeństwa i empatii. Na takim gruncie możliwe jest odważne mierzenie się pacjenta ze swoimi  trudnościami, problemami i traumami. Wspiera dorosłych w poszukiwaniu zasobów i umacnianiu się. 

Podczas sesji pary lub rodziny jest bezstronnym moderatorem spotkania, uważnym na to, co widzi, słyszy, czuje. Zagląda do historii związku i rodzin pochodzenia pacjentów co w procesie terapii daje wiedzę o bagażu emocjonalnym i zasobach systemu. Pomaga odbudowywać relacje lub żegnać się.


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.