Muzykoterapeuta

Krzysztof Pietrucha


Prowadzi muzykoterapię w Specjalistycznym Centrum Terapii. Na zajęciach pacjenci wyrażają swoje emocje poprzez granie na instrumentach muzycznych. Muzyka pozwala im na ekspresję uczuć, których nie da się opisać słowami oraz oddziałuje na ich samopoczucie.

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi – kierunek muzykoterapia, wykładowca akademicki. Ukończył 2-letnie szkolenie w zakresie technik muzykoterapeutycznych u dr E. Galińskiej. Aktywny, koncertujący gitarzysta klasyczny, nauczyciel w klasie gitary w szkole muzycznej.

Krzysztof Pietrucha zajmuję się problemami związanymi z: autyzmem dziecięcym, zespołem Aspergera, ADHD, nieumiejętnością radzenia sobie ze stresem, problemami z koncentracją uwagi, niską samooceną.


PUBLIKACJEPodcast

Muzyka leczy psychikę i ciało. Radzimy grać i słuchać


Opinie pacjentów wychodzących z SCT

OPINIE PACJENTÓW


Drogi Panie Krzysztofie, dziękuję, że pozwolił mi Pan czuć złość i nawet nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności, dziękuję za każdą muzykoterapię, to naprawdę cudowne przeżycia, których nigdy nie zapomnę.


Pacjentka SCT


Dziękuję Panu Krzysztofowi od muzykoterapii za wiele cennych uwag, doszukiwania się sensu w moich słowach, za pochwałę moich listów do pacjentów, która niezwykle mnie podbudowała, za zajęcia ze słuchaniem muzyki, która okazała się wspaniałym doświadczeniem.


Pacjentka SCT


Panu Krzysztofowi dziękuję za koncerty w niedziele, lekcje gry na ukulele i bardzo fajnie prowadzoną Mapę emocji i Muzykoterapię, na których czułam, że łatwo jest mi się otworzyć.


Pacjentka SCT


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.