Lekarz psychiatra

Maciej Grabowski


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
8:00-14:00
ŚRODA
12:00-20:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125

Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Pomaga osobom doświadczającym różnego rodzaju kryzysów życiowych, trudności w relacjach, problemów w miejscu pracy, wypalenia zawodowego. Interesuje się zaburzeniami afektywnymi, lękowymi oraz psychogeriatrią.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbył w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku. Staż z psychiatrii w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii ukończył w SWPZZPOZ w Radomiu. W trakcie specjalizacji odbył liczne staże i kursy m.in. w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, CM w Bydgoszczy, ŚCP w Morawicy, CMKP w Warszawie. W kwietniu 2021r. zdał egzamin specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii. 

Posiada doświadczenie zarówno w lecznictwie zamkniętym jak ambulatoryjnym. Pracował w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, w oddziale odwykowym, oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych jak również w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pełnił również całodobowe dyżury w powyższych oddziałach i ZOL-u psychiatrycznym. Obecnie konsultuje psychiatrycznie ZOL i inne oddziały szpitalne SPZZOZ w Iłży.

W trakcie specjalizacji pełnił również całodobowe dyżury w Nocnej Pomocy Lekarskiej.

W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych, m.in.:
• Zaburzeń afektywnych (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa)
• Zaburzeń lękowych, nerwicowych
• Zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (nerwica natręctw)
• Zaburzeń psychosomatycznych
• Schizofrenii
• Zaburzeń snu
• Zaburzeń pamięci, otępień

Posiada uprawnienia do:

•wystawienia zwolnień lekarskich (ZUS-ZLA)
• wypisywania recept (w tym recept objętych refundacją)
• zaświadczeń oraz opinii lekarskich 

Stale współpracuje z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, starając się pomóc jak najlepiej każdemu pacjentowi. Stara się systematycznie dokształcać i uaktualniać posiadaną wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach psychiatrycznych. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci.


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.