Psychoterapeuta

Robert Gajewski


Dostępność

GODZINY WIZYT


WTOREK
15:00-21:00


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT

Umów wizytę online

Zadzwoń +48 694 478 125Jest psychoterapeutą pracującym w nurcie humanistycznym. Przykłada szczególną uwagę do pacjentów doświadczających trudności psychicznych, kryzysów egzystencjalnych, konfliktów wewnętrznych.

Zdobył wykształcenie w warszawskim Ośrodku Intra rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończył staż kliniczny na Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Robert Gajewski jest absolwentem wydziału teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. 

Przez wiele lat był wychowawcą dzieci i młodzieży. Posiada duże doświadczenie i wiedzę w obszarze religijności i duchowości. Robert Gajewski systematycznie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu psychoterapii i psychologii klinicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jest członkiem Stowarzyszenia Intra.


Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.