Psycholog, Psychoterapeuta

Sonia Sherzai


Dostępność

GODZINY WIZYT


CZWARTEK
08:00-20:00 (Wilanów)


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT


+48 728 473 533


Sprawdź opinie na znanym lekarzu


Sonia Sherzai pracuje z osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych, zmagającymi się z obniżonym nastrojem, problemami w relacjach, samotnością, depresją, OCD, nerwicą, PTSD, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, traumą, problemami osobowości.

Sonia Sherzai jest absolwentką Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Pracuje metodą zintegrowaną wykorzystując narzędzia różnych podejść użyteczne dla danego pacjenta. W trakcie studiów odbywała różne praktyki i warsztaty, które wprowadzały ją w meandry pracy psychologa m.in praktyki na Oddziale Klinicznym Psychiatrii w SPDSK Warszawa, praca z dziećmi z autyzmem, szkolenia z psychoterapii poznawczo–behawioralnej (CBT), kurs interwencji kryzysowej. Prowadziła treningi twórczego myślenia dla podopiecznych szpitali psychiatrycznych. Sonia Sherzai nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i aktualizuje wiedzę.

Pacjenci mówią, że Sonia Sherzai jest miła, otwarta na drugiego człowieka, zadaje pytania, które otwierają oczy i pomaga zmierzyć się z problemami. Spotkania odbywają się w miłej i serdecznej atmosferze co pozwala otworzyć się pacjentom.

Uczestniczyła w szkoleniach: Szkolenie CBT (cognitive behavioural therapy), zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne w terapii młodzieży i młodych dorosłych, seksualność dzieci i młodzieży- normatywność i terapia, szkolenie z zakresu pracy z młodzieżą zagrożoną samobójstwem i po próbach samobójczych, szkolenie Mindfulness, Ogólnopolska Konferencja Naukowa.


Jej motto to:Zobacz, czego nie widzi nikt inny. Zobacz, czego wszyscy wolą nie widzieć… ze strachu, konformizmu lub lenistwa. Zobacz cały świat na nowo każdego dnia!”


Opinie z portalu Znany Lekarz

OPINIE PACJENTÓW


Sonia is very understanding and helpful. She makes you feel completely comfortable when talking to her. I had 10 online session in English (I appreciate that I finally found psychologist who can speak fluent) and I feel much better. She gives me resources beyond just therapy, and I really couldn’t be more grateful. She’s great about asking questions to help me understand what I am truly thinking and how to work on it.


Amy Mateja


Bardzo polecam Panią psycholog. Pomogła mi w bardzo trudnym dla mnie życiowym problemie. Podjęłam się wcześniej leczenia u kilku innych specjalistów, jednak żaden nie miał podejścia takiego jak Pani Sonia. Umie zadać właściwe pytania, ma ogromną empatię, wzbudza duże zaufanie, a ze spotkania na spotkania człowiek czuje się po prostu lepiej. Ogromne zaangażowane i profesjonalizm. Naprawdę gorąco polecam.


S. K.


Pani Sonia to wyjątkowo ciepła i otwarta osoba. Jej szczera troska i chęć pomocy sprawiają, że już przy pierwszym spotkaniu człowiek czuje, że może się otworzyć i nie ma blokady, by mówić o wszystkim co mu leży na sercu. W przeciwieństwie do innych psychologów, na których kiedyś trafiłam, nie traktuje pacjenta jak obiekt do analizy, a jak członka rodziny którym trzeba się zaopiekować.


Magda


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny