Diet Coach

Urszula Mijakoska


Dostępność

GODZINY WIZYT


PONIEDZIAŁEK
14:00-20:00 (Piaseczno)
WTOREK
14:00-20:00 (Wilanów)


Zapisz się przez recepcję:

KONTAKT


+48 728 473 533
Urszula Mijakoska jest pierwszym Diet Coachem w Polsce. Twórcą idei programu Diet Coachingu. Autorką polskich książek o Diet Coachingu.

Urszula Mijakoska jest certyfikowanym coachem, superwizorem coachingu, trenerem, dietetykiem. 

Prowadzi Szkołę Diet Coachingu, której program jest akredytowany przez Izbę Coachingu.

Jej firma Instytut Świadomego Rozwoju i  Szkoła Diet Coachingu, znalazły się w wąskim gronie  najlepszych szkół coachingu w Polsce. Spełniają kryteria jakości i wysokie standardy wyznaczane przez niezależne organizacje coachingowe (Izbę Coachingu, ICF, EMCC). Raport został opracowany przez Magazyn „Coaching” we współpracy z Forum Organizacji Coachingowych.

Urszula Mijakoska jest autorką książek: „Diet Coaching”, “Poradnik dla wiecznie odchudzających się”, „Diet Coaching. Pierwsza polska książka o świadomym odżywianiu się”, „Stres na detoksie”, „Zupowy detoks” i „Projekt młodość”.

Prowadzi coaching indywidualny i grupowy. Pomaga w rozwoju kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, zarządzaniu sobą i relacjami. Wspiera w poszukiwaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym, w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym, stresem oraz sytuacjami konfliktowymi. Pomaga w budowaniu samoświadomości emocjonalnej, pewności siebie i w poszukiwaniu zrównoważonego stylu życia. Urszula Mijakoska pracuje w paradygmacie systemowym; podejście to cechuje widzenie osoby w kontekście zespołowym i organizacyjnym. Organizuje warsztaty w zakresie coachingu grupowego oraz szkolenia związane z zarządzaniem stresem, emocjami i świadomym odżywianiem się. 

PUBLIKACJEArtykuł

Diet Coaching


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny