Zapraszamy do wizyt w naszych przychodniach i Specjalistycznych Centrach Terapii

NASZE PLACÓWKI


Gedeon Medica oferuje leczenie zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości i zaburzeń depresyjnych w Specjalistycznych Centrach Terapii w Zalesiu Dolnym i Konstancinie- Jeziornej oraz leczenie ambulatoryjne- w przychodniach w Warszawskim Wilanowie i Piasecznie.


Zalesie Dolne

Specjalistyczne Centrum Terapii


Specjalistyczne Centrum Terapii, mieszczące się w Zalesiu Dolnym zajmuje się stacjonarnym leczeniem zaburzeń odżywiania (anoreksji, bulimii, otyłości, kompulsywnego jedzenia), zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości i zaburzeń depresyjnych. W Specjalistycznym Centrum Terapii zapewniamy pacjentom kompleksowe leczenie, interdyscyplinarny zespół oraz całodobową opiekę medyczną.


Dowiedz się więcej

Konstancin- Jeziorna

Specjalistyczne Centrum Terapii


Specjalistyczne Centrum Terapii, mieszczące się w Konstancinie- Jeziornej zajmuje się stacjonarnym leczeniem zaburzeń odżywiania (anoreksji, bulimii, otyłości, kompulsywnego jedzenia), zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości i zaburzeń depresyjnych. W Specjalistycznym Centrum Terapii zapewniamy pacjentom kompleksowe leczenie, interdyscyplinarny zespół oraz całodobową opiekę medyczną.


Dowiedz się więcej

Royal Wilanów

Przychodnia lekarska Warszawa-Wilanów


Nasza placówka mieści się zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy.


Dowiedz się więcej


Sand City Tower

Przychodnia lekarska Piaseczno


Zapraszamy do naszej przychodni w samym centrum Piaseczna!


Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ


Zapisz sięZapisz się
medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny