Zapraszamy do

Gadeon Medica – Centrum Terapii 24H

Oddział całodobowy i dzienny

Leczenie dietą, leczenie zaburzeń żywieniowych, otyłości, bulimii, anoreksji, kompulsywnego jedzenia, uzależnień behawioralnych i innych schorzeń odbywa się w Centrum Terapii 24h w trybie całodobowym lub dziennym. Nasz ośrodek jest przygotowany na leczenie zarówno zdiagnozowanych chorób, zaburzeń czy uzależnień jak i wspierania terapii przy problemach rodzinnych, życiu prywatnym, zawodowym, smutku po stracie bliskiej osoby, trudnościach z przeżywaniem emocji lub komunikacją, i innymi dolegliwościami.

Ośrodek może przyjąć maksymalnie 22 osoby w oddziale stacjonarnym i 10 osób w oddziale dziennym. Specjalistyczne Centrum Terapii jest umiejscowione w luksusowym pensjonacie w malowniczej miejscowości Konstancin Jeziorna, otoczonym lasami, a jednocześnie zlokalizowanym blisko  szpitala w Piasecznie. Pokoje ze względu na bezpieczeństwo i program terapeutyczny są dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe z łazienkami. Pacjenci mogą korzystać z części wspólnych takich jak: sale terapeutyczne, pokoje konsultacyjne, jadalnia, kuchnia z możliwością przygotowania posiłków, pokoju spotkań z rodziną/znajomymi oraz biblioteki. Na zewnątrz budynku pacjenci mogą relaksować się w przestronnym ogrodzie.


Dowiedź się więcej jak działa centrum terapii

O czym warto pamiętać


Zobacz kiedy masz czas

Sprawdź przed umówieniem się na wizytę jakie terminy najbardziej Ci pasują.


Przyjedź na czas

Nasze placówki ulokowane są w różnych miejscach w Warszawie i okolicach. Pamiętaj aby sprawdzić gdzie znajduje się placówka przed przyjazdem, aby nie spóźnić się na umówioną wizytę.


Telemedycyna i wizyty online!

Nasze przychodnie oferują konsultacje online z wszystkimi lekarzami dostępnymi w naszych placówkach! Jeżeli chcesz oszczędzić czas i skontaktować się z nami z zaciszu swojego miru domowego nie ma najlepszego problemu! Umów się na wizytę i wspomnij że chcesz umówić się online!


Jak się umówić?

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza na stronie, zostaw swoje dane oraz informacje co Cię interesuje, a my oddzwonimy do Ciebie.Adres

Deotymy 22a,
05-510 Konstancin Jeziorna


Telefon

Recepcja:
532 609 527

Pielęgniarka dyżurująca:
532 609 527

Kierownik:
668 927 239


Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i wszystkie Święta


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Aktualności

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny