Zapraszamy do

GEDEON MEDICA WILANÓW


Przychodnia w Wilanowie zostaje przeniesiona do Piaseczna ul. Młynarska 39. ZOBACZ

Przychodnia Gedeon Medica przy ulicy Klimczaka 1 w Wilanowie oferuje konsultacje psychiatryczne, psychologiczne, psychoterapeutyczne, internistyczne, dietetyczne, logopedyczne oraz neurologopedyczne. Mieścimy się w budynku Royal Wilanów, tylko 15 min samochodem od centrum Warszawy.


Jak do nas trafić

O czym warto pamiętać

Zobacz kiedy masz czas

Sprawdź przed umówieniem się na wizytę jakie terminy najbardziej Ci pasują.


Przyjedź na czas

Nasze placówki ulokowane są w różnych miejscach w Warszawie i okolicach. Pamiętaj aby sprawdzić gdzie znajduje się placówka przed przyjazdem, aby nie spóźnić się na umówioną wizytę.


Telemedycyna i wizyty online!

Nasze przychodnie oferują konsultacje online z wszystkimi lekarzami dostępnymi w naszych placówkach! Jeżeli chcesz oszczędzić czas i skontaktować się z nami z zaciszu swojego miru domowego nie ma najlepszego problemu! Umów się na wizytę i wspomnij że chcesz umówić się online!


Jak się umówić?

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza na stronie, zostaw swoje dane oraz informacje co Cię interesuje, a my oddzwonimy do Ciebie.Godziny pracyKliknij aby umówić się na wizytę

Adres

Klimczaka 1
wejście E, piętro 2
Warszawa


Telefon

Recepcja:
728 473 533
602 328 062

Kierownik przychodni:
668 927 239


Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 15:00
Niedziela: Nieczynne


medica-logo-white

Gedeon Medica to 4 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Wilanowie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny