Baza wiedzy

Webinaria

Wirtualne spotkania z naszymi specjalistami

Nagrania z cyklu webinarów Gedeon Medica

Webinary Gedeon Medica są regularnie przygotowywane przez naszych specjalistów na tematy, o które pytają nasi pacjenci. Zbieramy wieloletnie doświadczenie, wiedzę, badania naukowe i oferujemy je w przystępny sposób wszystkim, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu psychologii i zdrowia. Jeśli masz pytania do naszych prezentacji lub propozycje tematów, pisz do nas na kontakt@gedeonmedica.pl

woman-in-a-mask
dr Elżbieta Bonder

Koronawirus, a stres, a zdrowie


Dr Bonder w przystępny sposób dzieli się swoim bogatym doświadczeniem profilaktyki podczas czasów wzmożonego stresu. Jak można zwiększać poziom endorfin w naszym mózgu? Za co jest odpowiedzialna serotonina, melatonina i oksytocyna w naszym organizmie? Jaki wpływ na nasz mózg ma przytulanie? Jak poszczególne hormony mogą zwiększać naszą odporność?


Zobacz video
Prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Kucharska

Jak ochronić mózg w i przeżyć kwarantannę w zdrowiu psychicznym?


Jakie konsekwencje pandemia koronawirusa ma na nasz organizm? Jak się przekłada na uzależnienia behawioralne? Jakie mechanizmy w naszym mózgu za tym stoją? Lepsze zrozumienie tych zagrożeń pomoże nam lepiej sobie radzić z tymi skutkami i przygotować się na dodatkowy stres związany ze zmianą trybu życia. W webinarze prezentowane są praktyczne wskazówki dla wszystkich, którzy chcą ograniczyć zły wpływ stresu powodowanego koronawirusem obejmujące zdrowe nawyki, porady dietetyczne i ćwiczenie oddychania.


Zobacz video
meditating-woman
Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.