Leczenie stacjonarne i całodobowe

CO LECZYMY?Leczenie

Depresji

Kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nieocenione wsparcie od społeczności terapeutycznej oraz domowa atmosfera Specjalistycznego Centrum Terapii.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Leczenie

Zaburzeń odżywiania

Indywidualnie dostosowywana terapia żywieniowa w zależności od stanu somatycznego pacjenta oraz rozbudowana psychoterapia działająca na wielu płaszczyznach.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Leczenie

Zaburzeń lękowych

Psychoterapia integratywna umożliwiająca znalezienie przyczyny pojawiania się lęku oraz podjęcie konkretnych kroków w celu jego zmniejszenia. 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Leczenie

Zaburzeń osobowości

Wiele zajęć terapeutycznych ułatwiających regulację emocji. Całodobowa opieka medyczna zapewniająca najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjentów.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Masz jakieś pytania lub chcesz się zapisać na wizytę kwalifikacyjną?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Skontaktuj sięSkontaktuj się
medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.