Leczenie stacjonarne i całodobowe

CO LECZYMY?


Leczenie

Depresji


Depresja jest chorobą, która sama nie minie. Nie wystarcz “wziąć się w garść”, co wciąż jest najczęściej udzielaną radą przez nieświadome powagi sytuacji osoby. Wymaga profesjonalnie przeprowadzonej terapii i stałej opieki medycznej.


Dowiedz się więcej


Leczenie

Zaburzeń odżywiania


Do każdego pacjenta z zaburzeniami odżywiania należy podchodzić indywidualnie. Odpowiednią formę terapii należy dobierać w zależności od fazy choroby, czasu jej trwania, zaawansowania oraz zmian somatycznych w organizmie pacjenta.


Dowiedz się więcej


Leczenie

Zaburzeń
lękowych


Zaburzenia lękowe charakteryzują się poczuciem lęku i strachu bez powodu, co powoduje wyraźne podniesienie napięcia emocjonalnego, czego konsekwencją mogą być choroby psychiczne i zaburzenia psychosomatyczne.


Dowiedz się więcejLeczenie

Zaburzeń osobowości


Zaburzenia osobowości utrudniają zawieranie i utrzymywanie bliskich relacji i wiążą się z osobistym cierpieniem osoby, dlatego tak ważne jest podjęcie odpowiedniego leczenia jak najszybciej.


Dowiedz się więcej

Masz jakieś pytania lub chcesz się zapisać na wizytę kwalifikacyjną?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Skontaktuj sięSkontaktuj się
medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny