Leczenie stacjonarne i całodobowe

LECZENIE ZABURZEŃ ODŻYWIANIALeczenie

Anoreksji

Indywidualnie dostosowana kaloryczność i rodzaj diety w zależności od stanu somatycznego pacjenta i zaawansowania choroby. Wiele zajęć terapeutycznych gwarantujących skuteczne leczenie.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Leczenie

Bulimii

Psychoterapia integratywna umożliwiająca pacjentom wypracowanie realnego postrzegania własnej sylwetki oraz na bierząco dostosowywana do potrzeb pacjenta terapia żywieniowa.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Leczenie

Otyłości

Odpowiednio dobrana dieta, niepowodująca poczucia głodu i efektu jojo. Rozbudowana psychoterapia wzmacniająca psychiczne aspekty w procesie stopniowej utraty masy ciała.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Leczenie

Kompulsywnego objadania

Kompleksowa psychoterapia umożliwiająca zmianę nawyków żywieniowych oraz sposobu myślenia o jedzeniu. Regularne posiłki i indywidualnie ułożona dieta przez dietetyka klinicznego.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Chcesz podjąć leczenie w Specjalistycznym Centrum Terapii?

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ KWALIFIKACYJNĄ


Zapisz sięZapisz się
medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.