Leczenie stacjonarne i całodobowe

LECZENIE ZABURZEŃ ODŻYWIANIA


Anoreksja

Leczenie anoreksji


Leczenie anoreksji wymaga kompleksowego podejścia do pacjenta. W zależności od fazy choroby, czasu jej trwania, zaawansowania, zmian somatycznych w organizmie proponujemy odpowiednią formę terapii.


Dowiedz się więcej

vegan-diet-autumn-harvest-healthy-clean-food

Bulimia

Leczenie bulimii


Do każdego pacjenta chorego na bulimię podchodzimy indywidualnie. W zależności od nasilenia objawów, stanu fizycznego i psychicznego, oraz wyników badań dodatkowych – ustalamy intensywność terapii.


Dowiedz się więcej


Otyłość

Leczenie otyłości


Nasze wielokierunkowe podejście do leczenia otyłości opiera się na: leczeniu przyczynowym, edukacji, stosowaniu zdrowej diety (bez głodu), wzmacnianiu psychicznych aspektów w procesie stopniowej utraty masy ciała.


Dowiedz się więcej


BED

Leczenie kompulsywnego objadania


Aby leczenie BED przyniosło oczekiwane efekty potrzebny jest interdyscyplinarny zespół terapeutyczny składający się z: psychoterapeuty, psychiatry, dietetyka klinicznego, internisty, psychologa żywienia.


Dowiedz się więcej

Chcesz podjąć leczenie w Specjalistycznym Centrum Terapii?

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ KWALIFIKACYJNĄ


Zapisz sięZapisz się
medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2020 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny