Co po zakończeniu stacjonarnego leczenia?

TRYBY LECZENIA


Oprócz stacjonarnego leczenia w Specjalistycznym Centrum Terapii, pacjent ma możliwość kontynuowania terapii w trybie ambulatoryjnym. Pozostajemy w stałym kontakcie z pacjentem, w celu upewnienia się, że dalszy proces leczenia przebiega pomyślnie. 


TRYB AMBULATORYJNY

przeznaczony jest dla pacjentów, których objawy chorobowe pozwalają na funkcjonowanie w domu i leczenie z częstotliwością wizyt psychoterapeutycznych 1 raz w tygodniu, a psychiatrycznych 1 raz w miesiącu.


TRYB LECZENIA ONLINE

teraz w dobie pandemii bardzo popularny tryb leczenia, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę. Do tego trybu leczenia kwalifikują się pacjenci ambulatoryjni i pacjenci wypisywani z leczenia całodobowego.


TRYB AMBULATORYJNY OKRESOWY

w takim trybie monitorujemy pacjentów, którzy byli pod naszą opieką medyczną i uzyskali bardzo wyraźną poprawę zdrowia, na tyle, że nie wymagają stałej opieki medycznej, natomiast z troski o ich zdrowie i utrzymanie dobrego stanu zdrowia – kontaktujemy się z pacjentami w celu okresowego badania.


TRYB STACJONARNY

leczenie całodobowe w Specjalistycznym Centrum Terapii dla pacjentów, którzy ze względu na nasilenie objawów chorobowych mają duże trudności w funkcjonowaniu w życiu społecznym czy zawodowym i wymagają stałej opieki medycznej.


ODDZIAŁ DZIENNY

to tryb leczenia przeznaczony dla pacjentów, którzy są po leczeniu w trybie stacjonarnym lub dla pacjentów, dla których, tryb leczenia stacjonarny, jest zbyt obciążający i mogą codziennie dojeżdżać. Oddział dzienny jest dla pacjentów, dla których leczenie ambulatoryjne (w przychodni) jest według specjalistów niewystarczające.


Chcesz podjąć leczenie w Specjalistycznym Centrum Terapii?

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ KWALIFIKACYJNĄ


Zapisz sięZapisz się
medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.