Słowa wdzięcznych pacjentów najlepiej opisują naszą pracę

OPINIE PACJENTÓW

Ogromne wyrazy szacunku i podziękowania dla całego zespołu Gedeon Medica. Pobyt tutaj pozwolił mi pewniej spojrzeć w przyszłość i zacząć znowu marzyć. Wszystkim pacjentom życzę powrotu do zdrowia.

Dziękuję wszystkim za ogromne ciepło i wsparcie w trudnych chwilach. Dzięki ludziom których tu spotkałam i wsparciu ze strony ośrodka mogę iść dalej przez życie. Jesteście niezastąpieni!

Przyszłam tu praktycznie z jedną nogą w grobie, wychodzę jako żywa, silna i dzielna dziewczyna. UWIERZCIE W TERAPIĘ, a będzie dobrze! Dużo siły dla was

Dziękuję niezmiernie całemu personelowi ośrodka i wszystkim CUDOWNYM pacjentom za to, że odnalazłam na nowo prawdziwą siebie i dostałam olbrzymi zastrzyk motywacji i siły do walki z chorobą. Pani Sylwii za opiekę i porządek. Wiele stąd wyniosę i na pewno będę długo wspominać takie indywidualne podejście do pacjenta, empatię i chęć niesienia pomocy. Trzymam kciuki za osoby leczące się tu, jaki i dalszy sukces ośrodka!

To niesamowite, że miejsce jak Gedeon istnieje. Ratujecie życia setkom ludzi, nawet nie tylko tym , którzy byli lub są pacjentami! Dziękuję Wam za uratowanie życia, za nowe szanse, za uśmiech! Dziękuję za to, że miałam dzięki Wam możliwość walki o zdrowie, jestem wdzięczna za to, że ją wykorzystałam. Dziękuję za wspaniałą robotę, którą wykonujecie dla nas wszystkich! Proszę, nigdy nie przestawajcie pomagać!

Bardzo dziękuję za każdą uzyskaną pomoc w ośrodku. Czuję, że dostałam nowe życie. Trzymam za Was wszystkich kciuki!

Serdeczne podziękowanie całemu personelowi za bardzo dobrą opiekę przez cały okres, okazanie dużego wsparcia. Dziękuję.

Uratowaliście mi dziecko! Z całego serca dziękuję CAŁEMU personelowi Gedeon Medica za uratowanie mojej córki. Trafiła tu w stanie ciężkiej depresji, z próbami i myślami samobójczymi, z ogólnie szeroko pojętą beznadzieją. 6 tygodni ciężkiej pracy specjalistów i silnie zmotywowanej córki zdziałało cuda! Odzyskałam dziecko!!! Dziękuję

Bardzo dziękuję Gedeon Medica za ogromną pomoc w walce z chorobą. Jestem wdzięczna wszystkim lekarzom, terapeutom, pielęgniarkom oraz cudownej pani Sylwii. Ten ośrodek dał mi dużo siły i motywacji do dalszej pracy nad sobą. Poznałam tu wiele wspaniałych ludzi, którzy dali mi ogromne wsparcie.

Dziękuję za danie mi szansy zawalczenia o własne zdrowie i życie. Dziękuję za wsparcie i pokazanie mi drogi i sposobów na walkę z chorobą. Nie było już dla mnie nadziei, bo nikt nie chciał się podjąć leczenia, dopiero tutaj otrzymałam pomoc, za którą będę wdzięczna do końca życia. Zaczynam w końcu cieszyć się jedzeniem, poznałam nowe smaki (jagnięcinka!), na kilka tygodni stałam się samurajką! Każdy dzień był walką, ale na pewno było warto. Wszystko, czego się tu nauczyłam będę wykorzystywać w życiu. Dziękuję za uratowanie mi życia!

Na początku chciałabym serdecznie podziękować Pani Profesor i Pani dr Bonder za przyjęcie mnie do tego ośrodka- dało mi to szansę na powrót do życia. Całej społeczności składam podziękowania płynące prosto z serca za nieocenioną pomoc w czasie mojego pobytu, za fachową opiekę medyczną, słowa które mnie wspierały i dodawały otuchy i sił do dalszego działania, za uśmiech i całe dobro. Dziękuję terapeutom za przekazaną mi wiedzę, indywidualne podejście do każdego pacjenta, za serce i cierpliwość, za to co robicie i w każdego wierzycie. Dziękuję!

Przyszłam w stanie krytycznym- wychodzę żywa. Dziękuję personelowi zwłaszcza Pani Eli i Wam dziewczyny. Walczcie!

Nie potrafię wyrazić mojej wdzięczności za to, jak wiele dało mi to miejsce. Nigdzie nie nauczyłam się tak wiele! Dziękuję

Całemu personelowi Gedeon Medica składam serdeczne podziękowania za opiekę i wsparcie jakim byłem otoczony podczas pobytu w Ośrodku. Pobyt tutaj pozwolił mi odważniej spojrzeć w przyszłość i otworzył przede mną nowe horyzonty. Pokazał mi  drogę do odwagi i dał wskazówki jak mierzyć się z lękiem i wrogiem jakim jest choroba.

Ogromne wyrazy szacunki i podziękowania dla całego personelu, pani Bonder, pani Oktawii i wspaniałej pani Sylwii. Dużo wsparcia dostałam również od pań pielęgniarek. Ten ośrodek bardzo dużo mi dał. Otworzyłam się na nowe kontakty, odnalazłam siebie. Wychodzę pewna siebie oraz z ogromną siłą. Życzę Wam powrotu do zdrowia. Walczcie, bo warto.

Dziękuję za opiekę i pomoc. Gedeon zmienił moje życie.

Dziękuję wszystkim terapeutom za ten pobyt. Dzięki wam moge powrócić do zdrowia! Dziękuję!

Dziękuję wam za wyciągnięcie mnie z największego dołka. Na początku bardzo mi było ciężko, nie widziałam już dla siebie nadziei na lepsze życie. Ale tutaj się wszystko zmieniło, zaakceptowałam swoje emocje i uczucia, potrafię już odważnie wyrażać moje zdanie. Umiem już normalnie i szczęśliwie żyć. Oczywiście, trzeba pracować i doskonalić nowo nabyte umiejętności i doświadczenia, ale to tylko kwestia czasu i to czy chcemy dla siebie dobrze. Tutaj otworzyliście mi oczy na świat, w nawet najgorszej sytuacji staram się zauważać pozytywne rzeczy! Dziękuję za zrobienie dla mnie tyle dobrego w tak dobrej atmosferze!

Chciałabym podziękować za wszystko co dostałam od tego miejsca. Dzięki niemu moje szczęście jest już bliżej niż dalej mnie. Odzyskałam uśmiech, duch dziecka, odwagę, pewność siebie. Moje chęci do życia wróciły. Najbardziej chciałabym uściskać Panią Sylwię i Oktawię bo dzięki nim pobyt tutaj stał się jeszcze lepszy. Ich uśmiech, wsparcie i troska bardzo mi pomogły. Mam nadzieję (jak kolwiek to brzmi), że tu już nigdy nie wrócę. A nawet wiem to. Bo to miejsce dało mi taki ogrom siły, że niemożliwe jest to bym tu wróciła. “You are not your illness”

Bardzo dziękuję za okazane wsparcie i pomoc. Życzliwość i empatia umożliwiły mi otworzyć się ponownie na nadzieję, że życie może być wypełnione szczęściem. Liczę na to, że poczynione kroki pozwolą mi znowu nie bać się marzyć.

Dziękuję z całego serduszka całej kadrze oraz społeczności za waszą wiedzę którą pochłonęłam i piękne chwile spędzone razem. Za śmiechy i smutki które przeżyliśmy razem. Jest to wspaniały ośrodek który pomaga wielu osobom poczuć radość z życia

Nie potrafię wyrazić mojej wdzięczności za postawienie mnie na nogi. Za to, jak wiele dało mi to miejsce. Jestem wdzięczna za wszystkie zajęcia, terapie, czy rozmowy wszystkim terapeutom jak i pacjentom. Stworzyliśmy niepowtarzalną drużynę. Życzę wszystkim, którzy to czytają szybkiego powrotu do zdrowia. Zaufajcie, że to miejsce czyni cuda. Walczcie o siebie! Dziękuję za wszystko

Z całego serca ogromnie dziękuję za wszystko co otrzymałam przez te dwa miesiące. Dziękuję pracownikom, terapeutom i pacjentom za dobroć, życzliwość, pomoc i zaangażowanie, które dały mi bardzo dużo wiary w siebie i otwartość na świat. Ten czas jaki spędziłam tutaj w ośrodku szczególnie mnie zmienił. Zawsze z uśmiechem będę wspominać Gedeon i nigdy nie zapomnę tego niesamowitego doświadczenia!

Serdeczne podziękowania dla Pani Prof. dr. hab. n. med. Katarzyny Kucharskiej za fachową opiekę medyczną, terapeutyczną, neurologiczną oraz psychiatryczną. Za okazaną życzliwość i wsparcie w trudnych chwilach, za cierpliwość, za każdy odebrany telefon, za wiedzę i leczenie, które pozwoliło nam zostać raz na zawsze innymi- lepszymi wersjami siebie. 

Podziękowania dla Pani Tamary. Serdeczne podziękowania oraz wyrazy wdzięczności za niezwykle ciężką pracę zmierzającą do ułatwienia nam podopiecznym życia w ośrodku, zaangażowanie oraz całe te dni, miesiące oraz lata z optymizmem i życzliwością dla nas- dziękujemy. 

Podziękowania dla lek. med. Pani Elżbiety Bonder. Za pracę pełną pasji i miłości, za bycie wyjątkowym człowiekiem, za bycie doskonałym lekarzem, za trud i opiekę medyczną i profesjonalizm. 

Wreszcie poskładam swoją galaktykę. Dziękuję 🙂

Dziękuję Wam bardzo za pomoc w leczeniu. Gedeon= “drugi dom”

Z całego serca pragnę podziękować całemu personelowi Gedeon Medica za pomoc w wyjściu z choroby. Gdyby nie 2 pobyty w tym ośrodku prawdopodobnie już by mnie tu nie było. Dziękuje za wsparcie, za siłę, za wolę walki którą przelaliście na mnie. Wychodzę stąd ponownie z podwójną siłą i motywacją! Walczcie o siebie! Dziękuję za wszystko!

Dziękuję za wsparcie i pomoc. Bez tego co tutaj otrzymałam byłabym zupełnie kimś innym. Wychodzę stąd pełna nadziei oraz determinacji. Jestem wdzięczna za chęć do pracy za mną i problemami z jakimi tu przyszłam. Walczcie, uwierzcie w siebie i myślcie pozytywnie. Będzie trudno, będą burze i złe dni ale na końcu zawsze wychodzi tęcza!!!

Dziękuję za pomoc w powrocie do żywych całemu personelowi i pani Sylwi, strużowi porządku. A wam dziewczyny mówię, że warto się leczyć, zaufać ludziom i iść do przodu w stronę zdrowienia. Wiem, że na początku będzie trudno, ale to minie i będziecie jeszcze szczęśliwe. Powodzenia dla wszystkich

Dziękuję za przyjęcie mnie do ośrodka- dało mi to szansę na powrót do życia i zdrowia. Teraz wiem, że można wiele. Dziękuję także za wsparcie i ciepłe słowa otuchy, gdy było trudno. Warto pozostać tu dłużej nawet jeśli początki są trudne i chce się stąd uciekać. Trzymam za wszystkich kciuki, wiem, że dacie radę, jeśli tylko bardzo chcecie. Powodzenia 🙂

Dziękuję całemu personelowi i pacjentom za wsparcie i pomoc w leczeniu! Życzę samych sukcesów i powrotu do zdrowia!

Dziękuję za wszelkie dobro. Za uśmiech, dobre słowo. Wspaniałe, cudowne miejsce. Trzymajcie tak dalej.

Uprzejmie dziękuję za udzieloną mi pomoc, za opiekę i rozmowy. Dziękuję Pani Sylwii, Pani Oktawii, Pani Profesor oraz reszcie wspaniałego personelu w którym zawsze miałam oparcie. “Im więcej wiem, tym więcej pozostaje do odkrycia”

“Kto nie szanuje i nie ceni przeszłości ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani nie ma praw do przyszłości”- Józef Piłsudski

Dziękuję za wszelkie życzenia oraz pomoc, którą dostałem w tym ośrodku!!!

Z całego serca chciałabym wszystkim podziękować, pacjentom jaki i terapeutom za wspaniałą współpracę. To co tutaj się dzieje z człowiekiem jest niesamowite. Nie jestem w stanie wystarczająco wyrazić wdzięczności za wszystko co tu otrzymałam. Życzę dalszych sukcesów

Serdeczne dzięki dla całej społeczności terapeutów i pacjentów oraz niezastąpionemu personelowi pomocniczemu. Robicie cudowne rzeczy i nie przestawajcie. Jesteście bardzo potrzebni nie tylko nam, ale i naszym rodzinom. Dzięki za wszystko, ruszam w świat, mocno osadzona we własnej wartości.

Wszystkie wyżej wymienione opinie pacjentów znajdują się w kronice w Specjalistycznym Centrum Terapii.

Chcesz podjąć leczenie w Specjalistycznym Centrum Terapii?

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ KWALIFIKACYJNĄ


Zapisz sięZapisz się
medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.