NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to lekarze, specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy klinicznej z pacjentem. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, dlatego pacjent jest pod stałą opieką lekarzy psychiatrów, lekarzy internistów, psychoterapeutów, psychologów klinicznych, psychodietetyków oraz dietetyków klinicznych, diagnostów, artterapeutów, muzykoterapeutów, choreoterapeutów oraz pielęgniarek.


ZOBACZ ZESPÓŁ Z DANEJ PLACÓWKI

Lekarz psychiatra

Prof. dr. hab. n. med. Katarzyna Kucharska

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne i SCT Konstancin-Jeziorna

Katarzyna Kucharska lekarz psychiatra z wieloletnim doświadczeniem oraz wieloma nagrodami na koncie, m. in. Clinical Excellence Award i Innovation Award. Autorka i współautorka trzech książek, pięciu rozdziałów książkowych i licznych publikacji polskich i zagranicznych. Koordynator Europejskiego Centrum Edukacji i Badań nad Mózgiem Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Lekarz internista

Lek. med. Elżbieta Bonder

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne i SCT Konstancin-Jeziorna

Elżbieta Bonder, jako lekarz internista, od ponad 25 lat leczy pacjentów cierpiących na choroby, które są wynikiem działania przewlekłego stresu. Pomaga nie tylko w obniżeniu poziomu stresu, ale także w podniesieniu samooceny, budowaniu pewności siebie, rozwijaniu świadomości emocji i zwiększeniu własnej kreatywności i efektywności.


Czytaj więcej
Lekarz psychiatra

Lek. med. Wojciech Pawlak

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne

Wojciech Pawlak leczy pacjentów cierpiących na zaburzenia nastroju, dwubiegunowe, lękowe, stresowe pourazowe, bólowe związane z czynnikami psychicznymi oraz depresję. Oferuję pacjentom pomoc w oparciu o pogłębioną relację uwzględniającą szeroki kontekst problemów chorego oraz najnowsze osiągnięcia farmakologii i neuronaukii.


Czytaj więcej
Lekarz psychiatra

Lek. med. Anna Grigo-Skrzypek

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Anna Grigo-Skrzypek zdobyła doświadczenie w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego CMKP – Zakład Patologii Więzi Międzyludzkich. Przez 10 lat pracowała jako lekarz podczas pobytu w Nigerii. Po uzyskaniu specjalizacji w psychiatrii rozpoczęła pracę w SPZ ZOZ Solec na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym oraz w Szpitalu Wolskim na Oddziale Psychiatryczno-Psychosomatycznym (oddział dzienny).

Lekarz psychiatra dziecięcy

Lek. med. Dorota Sawicka

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Dorota Sawicka posiada tytuł specjalisty w dziedzinach takich jak psychiatria, psychiatria dzieci i młodzieży oraz seksuologia. Skończyła 4,5 letni kurs całościowy Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła także kursy psychoterapii behawioralno-poznawczej dla dzieci i młodzieży w CBT i psychoterapii krótkoterminowej w Krakowie.

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychotraumatolog, Psychoterapeuta EMDR

mgr Agnieszka Ziemska

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Prowadzi zajęcia z treningu społecznego poznania, treningu neuropoznania, zaburzonego obrazu ciała oraz zajęcia z psychorysunku. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, głównie specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych, OCD, traumie relacyjnej, Complex PTSD.


Czytaj więcej
Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Magdalena Wayda-Zalewska

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Magdalena Wayda-Zalewska w swojej pracy korzysta z podejścia multidyscyplinarnego łącząc różne obszary z dziedziny psychologii i medycyny. Jej zainteresowania badawcze skupiają się na ostatnich odkryciach dotyczących neuronauki, zaburzeń odżywiania czy regulacji emocji.


Czytaj więcej
Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Ewelina Gąska

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne

Pracuje według nurtu poznawczo-behawioralnego, który jest metodą leczenia zaburzeń psychicznych, trudności emocjonalnych oraz problematycznych zachowań, opartego na dowodach naukowych. Ewelina Gąska korzysta z założeń dialogu motywującego oraz terapii zorientowanej na schematy. W pracy bardzo ważną rolę odgrywa dla niej budowanie relacji pomiędzy terapeutą a klientem oraz tworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i zaufania.


Czytaj więcej
Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Katarzyna Gromek-Kulasza

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Jest magistrem psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego o specjalnościach Psychologia kliniczna i osobowości oraz Psychoprofilaktyka, psychologia zdrowia i psychoterapia. Ukończyła czteroletnie studia w zakresie psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Pani Doktor
Psycholog

mgr Karina Pizoń

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne

Prowadzi konsultacje, terapie indywidualną dla dorosłych i młodzieży. Specjalizuje się w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi (OCD, lęk napadowy, lęk uogólniony, lęk o zdrowie, lęk społeczny, PTSD), zaburzeniami nastroju, niską samooceną, kryzysami emocjonalnymi i zaburzeniami odżywiania. Pracuje metodami pracy z ciałem, które mają na celu uleczyć traumę, żałobę/stratę.

Psycholog

mgr Anna Jawoszek

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Prowadzi zajęcia z psychoedukacji, treningu neuropoznania, psychorysunku oraz terapię behawioralną. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, w programie Dobry Rodzic – Dobry Start, Szpitalu Rehabilitacyjnym w Konstancinie-Jeziornie na oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, a także w Specjalistycznej Poradni OPTA w Warszawie. 


Czytaj więcej
Psycholog

mgr Julia Sikorska

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Absolwentka psychologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej ze specjalizacją Społeczna Psychologia Kliniczna. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej W trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego poznawczo – behawioralne w Szkole Psychoterapii Centrum CBT. W trakcie swoich praktyki zawodowej ukończyła liczne szkolenia w tym w zakresie diagnozy i Terapii Schematu.

Psycholog społeczny

mgr Jowita Czarnecka van Luijken

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Jest psychologiem społecznym (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, mgr 2004) o specjalizacji prowadzenie różnych form psychologicznej pracy z grupą. Ukończyła Szkołę Trenerów TROP (2005) oraz inne kursy certyfikowane do pracy jako coach indywidualny i grupowy. Ma 10 lat doświadczenia w biznesie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w tym w funkcjach menedżerskich oraz ponad 14 lat doświadczenia w roli niezależnego konsultanta, trenera i coacha.

Psycholog, psychodietetyk

mgr Elżbieta Kurak

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne i SCT Konstancin-Jeziorna

Jako psycholog żywienia pomaga osobom zmęczonym niepowodzeniami w zgubieniu zbędnych kilogramów, stosującym naprzemiennie rygorystyczną dietę przeplataną okresami objadania się. Wspiera osoby, u których problemy z odżywianiem wiążą się z trudnościami natury psychologicznej – przewlekłym stresem, problemami w pracy, rodzinie, związku. 


Czytaj więcej
Muzykoterapeuta

dr n. hum. Elżbieta Galińska

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne i SCT Konstancin-Jeziorna

Muzykolog, muzykoterapeuta, psycholog muzyki, psychoterapeuta (certyfikat Pol. Tow. Psychiatrii), psychodramatysta (certyfikat Psychodrama Institut für Europa) i somatoterapeuta. Napisała pierwszą w Polsce uniwersytecką dysertację doktorską (UW) na temat muzykoterapii i psychologii osobowości (1982). Otrzymała certyfikat somatoterapeuty w Ecole Européen de la Psychothérapie Socio- et Samato-Analytique w Strasburgu. Twórczyni polskiej szkoły muzykoterapii klinicznej (music psychotherapy).

Muzykoterapeuta

mgr Krzysztof Pietrucha

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne i SCT Konstancin-Jeziorna

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi – kierunek muzykoterapia, wykładowca akademicki. Ukończył 2-letnie szkolenie w zakresie technik muzykoterapeutycznych u dr E. Galińskiej. Aktywny, koncertujący gitarzysta klasyczny, nauczyciel w klasie gitary w szkole muzycznej. Zajmuję się problemami związanymi z: autyzmem dziecięcym, zespołem Aspergera, ADHD, nieumiejętnością radzenia sobie ze stresem, problemami z koncentracją uwagi, niską samooceną.

Arteterapeuta

mgr Elżbieta Staszak

Przyjmuje w SCT Zalesie Dolne i SCT Konstancin-Jeziorna

Prowadzi warsztaty Arteterapii – czyli terapii sztuką. Podczas zajęć arteterapii wykorzystuje sztuki plastyczne – malarstwo, rysunek, rzeźba, ceramika  fotografia – na rzecz autokreacji. Połączenie swobodnej ekspresji twórczej z niekonwencjonalnymi tematami, nieoczywistym doborem materiałów oraz narzędzi, wydobywa wewnętrzną siłę, energię i kreatywność pacjentów.


Czytaj więcej
Fizjoterapeuta

mgr Paulina Gajda

Przyjmuje w SCT Konstancin-Jeziorna

Paulina Gajda prowadzi zajęcia ruchowe. Jest to forma zajęć, podczas której pacjenci mają możliwość rozluźnienia oraz rozruszania mięśni. Prowadzi ćwiczenia ogolnokondycjne, pilates, streching, zwracając uwagę na bezpieczeństwo i stan zdrowia pacjentów.


Czytaj więcej
Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę ze zdolnymi specjalistami

Dołącz do zespołu Gedeon Medica


medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny