Psychiatra dzieci i młodzieży

Katarzyna Weterle- Smolińska


Lekarz, psychiatra dzieci i młodzieży z 17- letnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży.

Od 2011 roku zajmowała się badaniami dotyczącymi zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego u nieletnich pacjentek chorujących na jadłowstręt psychiczny. W 2017 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Od 2013 roku przez 10 lat zatrudniona w Ośrodku Diagnostycznym Całościowych Zaburzeń Rozwojowych gdzie diagnozowała i sprawowała opiekę lekarską nad pacjentami ze spektrum autyzmu. Od 2012 roku do 2022 roku zatrudniona w Oddziale Leczenia Uzależnień i Podwójnej Diagnozy dla Młodzieży. 

W Specjalistycznym Centrum Terapii „Gedeon” pełni funkcję lekarza psychiatry dzieci i młodzieży. Sprawuje opiekę nad nieletnimi pacjentami z problemami z zakresu zaburzeń depresyjno – lękowych, zaburzeń odżywiania, uzależnienia oraz zaburzeń neurorozwojowych (w tym spektrum autyzmu, zaburzeń hiperkinetycznych)

Od 3 lat pełni również funkcję Kierownika Oddziału Dziennego, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Psychologicznej w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie. 


medica-logo-white

Specjalistyczne Centrum Terapii Gedeon Medica zajmuje się stacjonarnym, całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.

Nasz zespół to specjaliści z ponad 20- letnim doświadczeniem klinicznym. Charakteryzujemy się interdyscyplinarnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Do leczenia podchodzimy kompleksowo, dlatego oferujemy terapię na wielu płaszczyznach.