Zapraszamy do

Specjalistyczne Centrum Terapii

Specjalistyczne Centra Terapii, mieszczące się przy ul. Anny Jagiellonki 6A w Zalesiu Dolnym oraz przy ul.Deotymy 22 w Konstancinie- Jeziornej zajmują się stacjonarnym leczeniem zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości i zaburzeń depresyjnych. W Specjalistycznych Centrach Terapii zapewniamy pacjentom kompleksowe leczenie, interdyscyplinarny zespół oraz całodobową opiekę pielęgniarską.


Dowiedź więcej o SCT

O czym warto pamiętać


Zobacz kiedy masz czas

Sprawdź przed umówieniem się na wizytę jakie terminy najbardziej Ci pasują.


Przyjedź na czas

Nasze placówki ulokowane są w różnych miejscach w Warszawie i okolicach. Pamiętaj aby sprawdzić gdzie znajduje się placówka przed przyjazdem, aby nie spóźnić się na umówioną wizytę.


Telemedycyna i wizyty online!

Nasze przychodnie oferują konsultacje online z wszystkimi lekarzami dostępnymi w naszych placówkach! Jeżeli chcesz oszczędzić czas i skontaktować się z nami z zaciszu swojego miru domowego nie ma najlepszego problemu! Umów się na wizytę i wspomnij że chcesz umówić się online!


Jak się umówić?

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza na stronie, zostaw swoje dane oraz informacje co Cię interesuje, a my oddzwonimy do Ciebie.Adres

Deotymy 22a,
05-510 Konstancin Jeziorna


Telefon

Recepcja:
532 609 527

Pielęgniarka dyżurująca:
532 609 527

Kierownik:
668 927 239


Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i wszystkie Święta


medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016-2021 Gedeon Medica

Polityka prywatności | Regulamin konsultacji online | Obowiązek informacyjny