Hanna Proczek

Hanna Proczek

Hanna Proczek

Dietetyk

Kontakt:

Zadzwoń +48 660 333 241

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Poprawnie zbilansowaną i zróżnicowaną dietę uważa za fundament dobrego samopoczucia. Kieruje się stwierdzeniem, że nie jesteś tym co jesz, ale tym co organizm wchłonie i przyswoi.

Absolwentka kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności, który ukończyła z tytułem magistra z wynikiem bardzo dobrym. Dodatkowo swoją wiedzę pogłębia na Uczelni Społeczno-Medycznej na kierunku Dietetyka Kliniczna. 

Swoje doświadczenie zdobywała w Instytucie Żywności i Żywienia w poradni chorób metabolicznych prowadząc warsztaty dla dorosłych oraz udzielając indywidualnych porad żywieniowych, w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, a także w Fundacji Kulczyka prowadząc warsztaty żywieniowe dla dzieci i młodzieży w ramach programu „Żółty Talerz”.

Bierze czynny udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach z zakresu psychodietetyki, dietetyki klinicznej oraz sportowej.

Do jej głównych obszarów zainteresowania należy powiązanie diety ze zmęczeniem, stresem, snem oraz pracą mózgu.

Hanna Proczek pracuje w Specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica w Zalesiu Dolnym.

Opinie naszych pacjentów.

Opinie naszych pacjentów.

Najlepszy dowód skuteczności.

27.04.2023

Pierwszy raz w życiu poczułam, że nie muszę udawać i zakrywać wszystkiego uśmiechem, że mogę zdjąć maskę, pokazać moją kruchą stronę, która będzie zaakceptowana i zaopiekowana.
Justyna

12.07.2023

Zrozumiałem, że mimo tego, że czasem bywa ciężko to gdzieś tam jest dla mnie nadzieja i warto do tego dążyć.
Tomek

16.10.2023

Pomimo wątpliwości, goryczy, braku poczucia sensu, irytacji i złości, chciałabym powiedzieć, że to mija. A w miejsce tego pojawia się dzięczność, poczucie ciepła i dobroci.
Sylwia
Zobacz więcej
To top