Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów

Baza wiedzy

Podcasty

Gedeon Medica regularnie przygotowuje materiały dla słuchaczy, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę z zakresu psychologii, stresu, działań profilaktycznych, działania mózgu oraz poznać cenne wskazówki do zastosowania na codzień. Specjalistyczna wiedza podana w przystępny sposób przez doświadczonych lekarzy, psychologów, psychiatrów i terapeutów to wzór na ten cykl podcastów. Seria jest dostępna na Apple Podcasts, Spotify czy Google Podcasts. Każdy odcinek możesz także udostępnić ze swoimi znajomymi klikając przycisk “Share”.


Materiały naukowe


Specjalistyczna wiedza naszych specjalistów w wygodnej i różnorodnej formie- komiksy, książki, ebooki. Sprawdź sam!


Dowiedz się więcej


Artykuły i porady


Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów na tematy związane ze zdrowiem i profilaktyką. Zobacz również najczęściej zadawane pytania naszych pacjentów.


Dowiedz się więcej


Webinaria


Webinary Gedeon Medica są przygotowywane przez naszych specjalistów jako odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania z zakresu psychologii i zdrowia.


Dowiedz się więcej


Gotuj z Gedeonem


Wraz z naszymi dietetykami przygotowaliśmy zbiór filmów z przepisami na zdrowe, proste i smaczne dania, które w łatwy sposób można przygotować w domu.


Dowiedz się więcej

Nie ma złych pytań

Zapraszamy z pytaniami w dowolnej sprawie


  Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

  Pełna informacja na temat RODO.


  Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


  Umów wizytęUmów wizytę
  medica-logo-white

  Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

  Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.