Usługi w przychodniach lekarskich lub online

Wizyta u lekarza psychiatry

Psychiatra a Psycholog

Lekarz psychiatra i psycholog/ psychoterapeuta uzupełniają się w terapii. Psychiatra, jako lekarz odpowiada za pomoc farmakologiczną oraz diagnozę poszczególnych dolegliwości. Psycholog zajmuje się terapią w wymiarze mechanizmów emocjonalnych, utrwalonych schematów reagowania oraz postrzegania siebie. Współpraca psychiatry i psychologa jest konieczna, aby pacjent uzyskał długotrwałą poprawę.


Jak wygląda pierwsze spotkanie?

Pierwsza konsultacja psychiatryczna ma na celu omówienie problemu pacjenta oraz przedstawienie możliwości leczenia. Psychiatra dostosowuje odpowiednią psychoterapię i farmakoterapię do potrzeb pacjenta. Konsultacje psychiatryczne odbywają się zarówno w przychodniach lekarskich jak i online.Chcesz umówić wizytę?

ZADZWOŃZAPISZ SIĘ ONLINE


Kiedy warto wybrać się do psychiatry?

Warto umówić się do psychiatry, jeżeli:

 • Miewasz zaburzenia nastroju (w tym związane z chorobami tarczycy i okresu okołomenopauzalnego)
 • Borykasz się z problemami emocjonalnymi
 • Masz trudności w relacjach
 • Odczuwasz lęk
 • Masz długotrwałe i nieustające poczucie zmęczenia
 • Masz problemy ze snem
 • Masz problemy z koncentracją
 • Doświadczyłeś ciężkich przeżyć, np. utrata bliskiej osoby
 • Brakuje Ci siły do życia
 • Czujesz się bezradny
 • Doskwierają Ci chaotyczne myśli, nad którymi nie jesteś w stanie zapanować
 • Jesteś uzależniony od używek (leki, alkohol, narkotyki ) lub Internetu czy gier komputerowych

Wypełnij formularz i umów się na wizytę stacjonarną lub online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Umów wizytęUmów wizytę

Nasi psychiatrzy

Lekarz psychiatra

dr n. medycznych Ewa Lamparska

Pomaga w problemach emocjonalnych dorosłych i młodzieży-  np. trudności w relacjach, zaburzenia zachowania, samookaleczenia, próby samobójcze, zaburzenia osobowości. A także zajmuje się zaburzeniami wieku podeszłego: choroba otępienia, choroba Alzhaimera, zaburzenia psychiczne uwarunkowane organicznym uszkodzeniem mózgu, depresje, zaburzenia urojeniowe.


Czytaj więcejUmów wizytę
Lekarz psychiatra

Lek. med. Elżbieta Dzisiewicz

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych takich jak: zaburzenia nastroju, zaburzenia depresyjne, zaburzenia nerwicowe i inne zaburzenia lękowe, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku, schizofrenia, zaburzenia snu, uzależnienia od narkotyków oraz praca z osobami współuzależnionymi, DDA, zaburzenia adaptacyjne zwiazane ze stresem, m.in. PTSD, mobbing, stalking.


Czytaj więcejUmów wizytę
Lekarz psychiatra

Lek. med. Krzysztof Kubiak

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń pamięci, anoreksji, bulimii, zaburzeń snu, schizofrenii u młodzieży i dorosłych. Prowadzi konsultacje także w j. rosyjskim i j. angielskim.


Czytaj więcejUmów wizytę
Lekarz psychiatra

Lek. med. Iwona Kos-Maszaro

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu: zaburzeń depresyjnych, zaburzeń nastroju, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych, zaburzeniach snu, nerwic, psychoz, schizofrenii, uzależnień, zaburzeń pamięci, zaburzeniach psychicznych w wieku podeszłym, zaburzeniach osobowości.


Czytaj więcejUmów wizytę
Lekarz psychiatra

Lek. med. Joanna Jabłońska

W praktyce ambulatoryjnej najczęściej spotyka się z zaburzeniami ze sfery afektywnej – są to pacjenci cierpiący na zaburzenia lękowe (zwłaszcza przebiegającymi z tzw. somatyzacją, czyli np. kołataniem serca, wzrostami ciśnienia tętniczego, przewlekłymi bólami) oraz z objawami depresyjnymi. Joanna Jabłońska leczy zaburzenia snu w bezpieczny, nieuzależniający sposób. Przyjmuje pacjentów dorosłych tj. od 18r.ż, w tym także pacjentów psychogeriatrycznych.


Czytaj więcejUmów wizytę
Lekarz psychiatra dziecięcy

Lek. med. Dorota Sawicka

Dorota Sawicka posiada tytuł specjalisty w dziedzinach takich jak psychiatria, psychiatria dzieci i młodzieży oraz seksuologia. Skończyła 4,5 letni kurs całościowy Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła także kursy psychoterapii behawioralno-poznawczej dla dzieci i młodzieży w CBT i psychoterapii krótkoterminowej w Krakowie.


Umów wizytę
medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.