Zapraszamy do

GEDEON MEDICA PIASECZNO


Przychodnia Gedeon Medica przy ulicy Młynarskiej 39 w Piasecznie oferuje konsultacje psychiatryczne, psychologiczne, psychoterapeutyczne, internistyczne, dietetyczne oraz zajęcia z integracji sensorycznej. Mieścimy się w budynku Sand City Tower w samym centrum Piaseczna.


O czym warto pamiętać


Zobacz kiedy masz czas

Sprawdź przed umówieniem się na wizytę jakie terminy najbardziej Ci pasują.


Przyjedź na czas

Nasze placówki ulokowane są w różnych miejscach w Warszawie i okolicach. Pamiętaj aby sprawdzić gdzie znajduje się placówka przed przyjazdem, aby nie spóźnić się na umówioną wizytę.


Telemedycyna i wizyty online!

Nasze przychodnie oferują konsultacje online z wszystkimi lekarzami dostępnymi w naszych placówkach! Jeżeli chcesz oszczędzić czas i skontaktować się z nami z zaciszu swojego miru domowego nie ma najlepszego problemu! Umów się na wizytę i wspomnij że chcesz umówić się online!


Jak się umówić?

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza na stronie, zostaw swoje dane oraz informacje co Cię interesuje, a my oddzwonimy do Ciebie.Godziny pracyKliknij aby umówić się na wizytę

Adres

Młynarska 39
Piaseczno


Telefon

Recepcja:
694 478 125
600 506 844

Kierownik przychodni:
668 927 239


Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 15:00
Niedziela: Nieczynne


medica-logo-white

Gedeon Medica to 3 poradnie psychologiczno-psychiatryczne w Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Zalesiu Dolnym.

Posiadamy bogatą ofertę terapii psychologicznych oraz zespół wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, którzy prowadzą także całodobowe Specjalistyczne Centra Terapii w Konstancin Jeziorna i Zalesie Dolne.