Opinie pacjentów

Opinie pacjentów

Najlepszy dowód skuteczności.

20.11.2023

Serdeczne podziękowanie całemu personelowi za bardzo dobrą opiekę przez cały okres, okazanie dużego wsparcia. Dziękuję.
Lilianna

17.11.2023

Droga społeczności, w tym liście chciałabym podziękować za 2 miesiące bardzo wartościowej terapii. Dzięki Wam zrozumiałam, że jestem chora. Na początku jak trafiłam do Gedeonu nie podobało mi się tu, chciałam wrócić do poprzedniego ośródka. W tym momencie uważam, że przyjazd do Gedeonu był zbawieniem. Dostałam od Was ogromnie dużo ciepła, miłości, wsparcia i bezpieczeństwa, którego mi brakowało. Pani Mariolu, dziękuję za każdą terapię, nie wszystkie były łatwe, ale wszystkie były wartościowe. Pani Doktor Bonder i Pani Profesor, dziękuję Paniom za podejście do mnie z wielką wyrozumiałością i troską. Panie Krzysztofie, każde zajęcia z Panem są przyjemnością, pomógł Pan mi zrozumieć swoją chorobę i mechanizmy. Dziękuję wszystkim za poświęcony czas dla mnie. Chcę też bardzo serdecznie podziękować pacjentom, przy których mogłam poczuć się wyjątkowo. Dziękuję za wszystko, jestem bardzo wdzięczna to chyba proste i logiczne. 
Joanna

17.11.2023

Dziękuję za opiekę i pomoc. Gedeon zmienił moje życie.
Oktawia

08.11.2023

Najdrożsi lekarze, terapeuci, pielęgniarki i opiekunki. Dziękuję, że po raz drugi przyjęliście i otoczyliście mnie tu najlepszą opieką. Dziękuję Pani Bonder za każde pytanie o moje samopoczucie, za troszczenie się i trzymanie w porządku cały Gedeon, za wyrozumiałość, cierpliwość i dbanie o nasze stany somatyczne. Dziękuję Pani Kucharskiej za każdą rozmowę, za martwienie się i troskę o nas, za obietnicę pomocy, za wspaniale dobrane leki i za to, że czułam, że ktoś chce mnie na tym świecie. Dziękuję Pani Agnieszko, że w każdej chwili, pomimo iż nie jest Pani moją terapeutką, mogłam liczyć na wsparcie, za każde otarcie łez, za wysłuchanie mnie na terapiach grupowych, za to, że nie wyobrażałabym sobie Gedeonu bez Pani i za to, że jest Pani na tym świecie, bo świat potrzebuje takich osób. Dziękuję Pani Kasiu za każdą godzinę terapii indywidualnej, za wysłuchanie mnie, za niezastąpione spostrzeżenia , za wytrzymywanie moich szlochów, za wsparcie na rozmowach z rodzicami i nie tylko, za zaufanie i profesjonalizm. Dziękuję Panie Krzysztofie za najlepsze muzykoterapie, za pożyczenie kapodostery, za wytrzymały słuch przy słuchaniu mojej gry na flecie, za każdy uśmiech, każdą konwersację i radość przy słuchaniu każdej naszej gry. Dziękuję Pielęgniarkom i opiekunkom za baczną obserwację, trzymanie porządku, martwienie się i niesamowitą troskę, za przyjmowanie i żegnanie pacjentów, za EKG, bezbolesne pobieranie krwi, za rozmowy, za śmiech, za wsparcie i wiele innych. Drogi personelu- podsumowując, dziękuję za pomoc, opiekę i uratowanie mi życia.
Luiza

19.10.2023

Nie do końca wiem jak zacząć ten list. Tak mało miejsca na tak wiele słów, które płyną prosto z mojego serca i otaczają Was miłością, radością, wsparciem i zrozumieniem. Wartościami, które odkryłam w sobie dzięki pobytowi tutaj. Pragnę szczerze podziękować całemu zespołowi terapeutycznemu, pielęgniarkom, opiekunkom, Pani Sylwii, Panu Sylwkowi, Pani Uli oraz Pani Profesor i Pani dr Bonder za to, że wspólnymi siłami pomogliście mi stanąć na nogi i odkryć barwy mojego życia, które do tej pory były dla mnie przezroczyste. Dzięki Wam wiem, że poradzę sobie „na wolności”, bo chociaż wiem, że czeka mnie przeprawa przez góry i doliny, to już nigdy nie będę naprawdę samotna. Towarzyszyć mi będzie najcenniejsza ze wszystkich lekcji: by nie bać się prosić o pomoc ludzi, którym na mnie zależy. Do końca życia będę Wam za to wdzięczna.  Wy za to, droga społeczności, staliście się dla mnie drugą rodziną, w której otoczyliśmy się wszyscy ciepłem, akceptacją i prawdziwą pomocą. Nareszcie poczułam, że gdzieś jest moje miejsce na ziemii. Nigdy nie zapomnę tych długich godzin spędzonych na tarasie, szalonych tańców i karaoke, wspólnego gotowania i po prostu bycia ze sobą, czy to w śmiechu, płaczu czy milczeniu.  Już zawsze będziemy budzić się i chodzić spać pod wspólnym Gedeonowym niebem, bo nasze serca będą razem i przy każdym z nas z osobna. Nigdy nie będziemy już sami. Mówiłam to wielokrotnie i powtórzę to raz jeszcze: pobyt w Gedeonie był najlepszym, co przytrafiło mi się w życiu.
Gabriela

14.10.2023

Przyszłam w stanie krytycznym- wychodzę żywa. Dziękuję personelowi zwłaszcza Pani Eli i Wam dziewczyny. Walczcie!
Gabriela

11.10.2023

Drogi Zespole Gedeon Medica,Chciałbym podziękować za pomoc w naprowadzeniu mnie na ścieżkę dążenia do zdrowia, za pomoc w całkowitym wyjściu z zaburzeń odżywiania, za każdą godzinę zajęć, poznałem tutaj całą masę wspaniałych osób i zrozumiałem, że ludzie przychodzą i odchodzą, czasem po prostu nic na to nie poradzimy. Zrozumiałem, że mimo tego, że czasem bywa ciężko to gdzieś tam jest dla mnie nadzieja i warto do tego dążyć. Chciałbym jeszcze raz z całego serca podziękować. Wszystkim lekarzom, terapeutom, administracji, opiekunkom, pielęgniarkom, wszystkim pacjentom, których miałem okazję poznać podczas mojego pobytu oraz cudownej Pani Sylwii za tworzenie tak bezpiecznego i ciepłego miejsca jakim jest Gedeon. Każdy dzień w Gedeonie jest szansą na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu opierającego się na nadziei oraz docenianiu chwil, momentów. W Gedeon Medica nauczyłem się… Między innymi nauczyłem się tego jak wyrażać swoje emocje poprzez tworzenie oraz muzykę, na asertywności miałem okazje dowiedzieć się, jak nadawać bezpośrednie komunikaty, które pomogą mi w pielęgnowaniu moich relacji, nauczyłem się jak wyciągać wnioski z filmów na zajęciach z Panem Bartkiem , a nawet udało mi się wyznaczać a następnie spełniać zadania z terapii behawioralnej, mimo że momentami było ciężko. Podczas mojej drogi w Gedeonie odnalazłem w sobie na nowo chęci do malowania obrazów oraz rozpocząłem szydełkowanie, naukę gry w sudoku i zacząłem grać na gitarze. W ośrodku spędziłem niesamowicie dużą ilość pięknych chwil, które na pewno po wyjściu będę wspominać. Będzie mi Was wszystkich brakować i kiedyś na pewno wpadnę w odwiedziny, tym razem nie jako pacjent.
Leon

23.09.2023

Pani Karina roztacza w gabinecie ogromny spokój, który udziela się pacjentowi od progu. Niezwykle uważna i bardzo dobra obserwatorka dzięki czemu po jakimś czasie od progu wie z jakimi emocjami pacjent przychodzi-co często zaskakuje. Profesjonalna dużym doświadczeniem, ciągle doszkalająca się Pani Karina okazuje zrzumienie, empatię, zaangażowanie. Trafnie wskazuje problemy i pomaga poradzić sobie z nimi. Dając ścieżki i drogowskazy pomaga poznać siebie. Szczera, delikatna, wie kiedy przerwać proces/ zrobić pauzę żeby nie było zbyt dużo i mocno. Bardzo polecam spotkania z Panią Kariną. Rozpoczęcie terapii było najlepszą decyzją w życiu.
Marta

02.09.2023

Cudowana kobieta, pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza, bardzo ciepła osoba, potrafi wysłuchać i wszystko wyjaśnić jeśli chodzi o chorobę i leczenieSerdecznie polecam
Ewa Jastrzębska

28.08.2023

Nasza córeczka żyje dzięki Wam!Bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim a szczególnie Pani Monice i Pani Hani. Wspaniała opieka i fantastyczni ludzie oraz przeogromne wsparcie.Mnóstwo ciekawych zajęć, super terapie indywidualne i rodzinne. W tak bardzo młodym wieku naszą córeczkę dotknęła ta straszna choroba jaką jest anoreksja, jedyną pomoc otrzymaliśmy tutaj, stworzyliście jej drugi dom i otoczyliście opieką. Wygraliśmy i z całego serca jeszcze raz Wszystkim dziękujemy!
anna pawłowicz
Opinie z Logo google
To top