Robert Gajewski

Robert Gajewski

Psychoterapeuta

godziny wizyt:

WTOREK 15:00-21:00

Kontakt:

Zadzwoń +48 694 478 125

Psycholog, psychoterapeuta pracujący w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. Pomaga odnaleźć się w skomplikowanym świecie nieuporządkowanych uczuć, pragnień i potrzeb.

Ukończył z wyróżnieniem pięcioletnie, dzienne studia magisterskie z psychologiiklinicznej i osobowości na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Ukończył czteroletnią Szkołę Psychoterapii w warszawskim Ośrodku Intra rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ma za sobą ponad 150h terapii własnej. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu psychoterapii i psychologii klinicznej. Pracę swą poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Posiada duże doświadczenie i wiedzę w obszarze religijności i duchowości. Prowadzi badania naukowe na temat ich wpływu na zdrowie psychiczne w ramach pracy doktorskiej. Od ponad 20 lat pracuje jako wychowawca dzieci i młodzieży. Od 2021 związany z Gedeon Medica.

Opinie naszych pacjentów.

Opinie naszych pacjentów.

Najlepszy dowód skuteczności.

27.04.2023

Pierwszy raz w życiu poczułam, że nie muszę udawać i zakrywać wszystkiego uśmiechem, że mogę zdjąć maskę, pokazać moją kruchą stronę, która będzie zaakceptowana i zaopiekowana.
Justyna

12.07.2023

Zrozumiałem, że mimo tego, że czasem bywa ciężko to gdzieś tam jest dla mnie nadzieja i warto do tego dążyć.
Tomek

16.10.2023

Pomimo wątpliwości, goryczy, braku poczucia sensu, irytacji i złości, chciałabym powiedzieć, że to mija. A w miejsce tego pojawia się dzięczność, poczucie ciepła i dobroci.
Sylwia
Zobacz więcej
To top