Agnieszka Ziemska

Agnieszka Ziemska

Agnieszka Ziemska

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychotraumatolog, Psychoterapeuta EMDR

Kontakt:

Zadzwoń +48 22 104 77 22

Agnieszka Ziemska pracuje w Specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica. Prowadzi zajęcia z treningu społecznego poznania, treningu neuropoznania, zaburzonego obrazu ciała oraz zajęcia z psychorysunku.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z Psychotraumatologii.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, głównie specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych, OCD, traumie relacyjnej, Complex PTSD.

Ukończyła kurs z psychoterapii EMDR oraz odbywa 4 letnie szkolenie w szkole psychoterapii CBT.

Agnieszka Ziemska odbyła 4 letni staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Zaburzeń Osobowości i Odżywiania oraz staż na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej.


Jej motto to: „Nigdy nie rezygnuj z pasji i marzeń

Opinie naszych pacjentów.

Opinie naszych pacjentów.

Najlepszy dowód skuteczności.

27.04.2023

Pierwszy raz w życiu poczułam, że nie muszę udawać i zakrywać wszystkiego uśmiechem, że mogę zdjąć maskę, pokazać moją kruchą stronę, która będzie zaakceptowana i zaopiekowana.
Justyna

12.07.2023

Zrozumiałem, że mimo tego, że czasem bywa ciężko to gdzieś tam jest dla mnie nadzieja i warto do tego dążyć.
Tomek

16.10.2023

Pomimo wątpliwości, goryczy, braku poczucia sensu, irytacji i złości, chciałabym powiedzieć, że to mija. A w miejsce tego pojawia się dzięczność, poczucie ciepła i dobroci.
Sylwia
Zobacz więcej
To top