Katarzyna Weterle- Smolińska

Katarzyna Weterle- Smolińska

Psychiatra dzieci i młodzieży

Kontakt:

Zadzwoń +48 22 104 77 22

Lekarz, psychiatra dzieci i młodzieży z 17- letnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży.

Od 2011 roku zajmowała się badaniami dotyczącymi zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego u nieletnich pacjentek chorujących na jadłowstręt psychiczny. W 2017 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Od 2013 roku przez 10 lat zatrudniona w Ośrodku Diagnostycznym Całościowych Zaburzeń Rozwojowych gdzie diagnozowała i sprawowała opiekę lekarską nad pacjentami ze spektrum autyzmu. Od 2012 roku do 2022 roku zatrudniona w Oddziale Leczenia Uzależnień i Podwójnej Diagnozy dla Młodzieży. 

W Specjalistycznym Centrum Terapii „Gedeon” pełni funkcję lekarza psychiatry dzieci i młodzieży. Sprawuje opiekę nad nieletnimi pacjentami z problemami z zakresu zaburzeń depresyjno – lękowych, zaburzeń odżywiania, uzależnienia oraz zaburzeń neurorozwojowych (w tym spektrum autyzmu, zaburzeń hiperkinetycznych)

Od 3 lat pełni również funkcję Kierownika Oddziału Dziennego, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Psychologicznej w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie. 

Opinie naszych pacjentów.

Opinie naszych pacjentów.

Najlepszy dowód skuteczności.

27.04.2023

Pierwszy raz w życiu poczułam, że nie muszę udawać i zakrywać wszystkiego uśmiechem, że mogę zdjąć maskę, pokazać moją kruchą stronę, która będzie zaakceptowana i zaopiekowana.
Justyna

12.07.2023

Zrozumiałem, że mimo tego, że czasem bywa ciężko to gdzieś tam jest dla mnie nadzieja i warto do tego dążyć.
Tomek

16.10.2023

Pomimo wątpliwości, goryczy, braku poczucia sensu, irytacji i złości, chciałabym powiedzieć, że to mija. A w miejsce tego pojawia się dzięczność, poczucie ciepła i dobroci.
Sylwia
Zobacz więcej
To top